Srpen 2008

Rozloučení s prázdnimami

29. srpna 2008 v 12:44 | Áďa |  Ostatní!
Proč to tu píšu teď? Páč se o víkendu na intoš nadostanu!
Jak se s nima rozloučit? Většina z vás to neřeší, řekne si "Jo, bylo to dobrý, no zas začíná škola".
Já se s nima loučím tak, že asi dneska pudu na výstavu Titaniku, tak zde sou webowky:
A radím vám to udělat taky tak nějak. Jít na místo, nebo tam kde jste dlouho chtěli. Nebo taky bezva šílenost je udělat dort na kterém bude písmeno P(dá se snadno sehnat) pozveš si k sobě kámošky a společně se s nima rozloučíte. Nebo si kupte věc po které dlouho toužíte(ten úža pásek, nebo ten rozkošný plyšák?) Taky můžeš napsat dopis, co jsi ty prázdniny dělala, nekam ho ukrýt a celý rok se na něj nekoukat a další prázky si ho přečíst. Nebo si vem něco co sis z prázdnin dovezl(a), mělo by to být něco z tama kde ti bylo fajn a říct"Ahoj prázdniny, doufám že příští rok budete celé tak fajn jak.......(jméno místa z kama máte tu věc)!!! Ahoj příští rok! Nebo si zkrátka přečíst oblíbenou knížku nabo sednout před počítač..."Je ještě spousta věcí jak je oslavit, jen na to přijít! Inspiraci můžeš hledat třeba u rodičů!!
Pa, vaše geniální,suprová..... Áďa!!!(je to myšleno jako sranda, pokud jste to nepochopili) Uvidíme se po prázdninách a nezapoměň je oslavit!!!!

Vzpomínáme na prázdniny

29. srpna 2008 v 12:18 | Áďa |  Ostatní!
Co bylo nejlepšího, nejsrandovnějšího....? Prázdniny utekly jako voda a nám nezbívá než vzpomínat.
Známkuj od 1-5
MÍSTO
POČASÍ
CESTA
UBYTOVÁNÍ
PAPÁNÍ
ZÁBAVA,SRANDA
KOUPÁNÍ
RODIČE
KÁMOŠI/KÁMOŠKY
P.S. Toto jsem vymyslela sama, kdyby něco...

Jak se zabavit o přestávkách

29. srpna 2008 v 12:06 | Áďa |  Ostatní!
Tak, už se mi to 1smazalo, je to pro samotáře:
 1. Vezměte si do školy knihu(časopis) a čtetě si.
 2. Luštěte křířovky, osmisměrky, kris-kros, luštěte sudoku...
 3. Dejte si mp3, iPod.. do uší a poslouchejte....(hlídejte si zvonění)
 4. Připravte se na následující hodínu
 5. Začněte psát knihu.
 6. Prohlížejte si obrazy na chodbě (pokud tam nějaké máte)
 7. Snězte si sváču
 8. Jděte na WC (to by měla být samozdřejmost)
 9. Kreslete, pište...do poznámkového bloku
 10. Přemýšlejte co dát na svůj blog.
 11. Popřemýšlejte co by se dalo na vaší škole zlepšit a dejte to do školního parlamentu(pokud nějaký máte).
 12. Napište si do diáře, co byte chtěli dělat odpoledne.
 13. Pokud máte ve třídě počítač jdi se kouknout, co je nového
 14. Ignoruj otravné spolužáky, možná potom dají pokoj
 15. Máš svoji hlavu, tak vymysli něco dalšího
Pokud si vymyslel(a) něco fakt bombastickýho napiš to do komentíků
Áďa-váš génius

Škola..hmm.........?

29. srpna 2008 v 11:15 | Áďa |  Ostatní!
Tak,ještě 2dny,48h., 2880min, 172.800s(vše jako 2dny). do začátku školy!!!
Těšíte se nebo ne? Já ne. Přibydou povinnosti,ubyde volna, ubyde zábavy, přibyde nudy, neuvidíte se z prázdninovévýma kámošema, budou domácí úkoly,budete trávit dny závření v zadýchaných( někdy i smradlavých a špinavých) třídách, budete poslouchat řvaní učitelek(učitelů), uvidíte spolužáky kteří vás nenávidí......atd., apod,...
A pozitiva? Jo, pokud ve třídě máte kámoše, který jste neviděli, určo se na ně těšíte. Ale opravdu je to jen ten důvod, proč se těšíte? A pokud nemáte, tak vás naprosto chápu!
Tak pište komentíky!!!!!!!!!

Rozvrhy s Diddlem

28. srpna 2008 v 12:13 | Áďa |  Obrázky
Tak, přemíšlela jsem do jaké do dát kategorie.....
Tak, jak se vám to líbí???

Xichtíky

28. srpna 2008 v 12:05 | Áďa |  Obrázky
Tak, když jsem hledala ty fotky frísů(google), tak jsem narazila na takový hezký obrázek:
No, není to rozkošné?

Frísák

28. srpna 2008 v 12:02 | Áďa |  Obrázky
Ahoj, z Googlu jsem zkopčila pár fotek:
Tak co?

Životopis Madonny

28. srpna 2008 v 11:44 | Áďa |  Virtuální encykolopedie
Madonna se narodila jako Madonna Louise Ciccone 16.srpna roku 1958 v městečku Bay City u Detroitu ve státě Michigan v USA. Její otec Silvio má italské kořeny a matka Madonna pochází z francouzské části Kanady. Madonna, pokřtěná jako Veronica, je třetí z celkem osmi dětí, má dva starší bratry, dva mladší bratry a tři sestry. inženýr u firmy . Dětem rodiny Cicconeových se dostávalo přísné katolické výchovy.

Cicconeovi se odstěhovali později do Rochestru, kde Madonna v roce 1976 odmaturovala. . Zde se také poprvé potkala se Stevem Brayem, budoucím spoluautorem několika jejích velkých světových hitů. Její učitel baletu Christopher Flynn Madonnu často brával s sebou do gay barů, kde spolu protancovali celé noci a Madonna se tak rozhodla po tanec jako svou uměleckou doménu, se kterou dobude svět.

V roce 1978 začíná Madonnina pohádková cesta za slávou, když pouze s pětatřiceti dolary v kapse přesídlila do New Yorku. Živila se, jak se dalo. Prodávala třeba v Dunkin' Donuts nebo dělala servírku. Učila se také hrát na kytaru a na bicí. Roku 1979 dostala nabídku odletět do Paříže a učinkovat jako doprovodná vokalistka jednoho disco zpěváka jménem Patrick Hernandez, což ji ale vůbec neuspokojovalo, a tak se vrátila po šesti měsících zpět do USA, kde začala s bratry Edem a Danem Gilroyovými psát písničky a založili spolu skupinu The Breakfast Club, od které odešla záhy pro neshody v hudební produkci. Potom se Madonna potkala znovu se Stevenem Brayem a spolu prošli mnoha skupinami včetně nejznámější Emmy. I když se rozpadla nakonec i ta, oba spolu pracovali i nadále.

Během této nejisté doby se snažila Madonna uživit jako modelka pro akty studentů umění a pózovala i pro časopisy Playboy a Penthouse, které jí nabídly mnohem více než další z jejích krátkých brigád jako třeba práce u Burger King. Prý také jen pro peníze se Madonna objevuje v roce 1980 ve filmu Johna Lewickiho A Certain Sacrifice.
hudební oblasti se Madonna se Stevem Brayem orientovala na rozšiřující se taneční hudbu spíše než na rock, kvůli čemuž také byli nuceni opustit Emmy. Rok 1981 strávila Madonna vystupováním se svými písněmi po klubech, kde se snažila potkat lidi z hudebního průmyslu, kteří by jí pomohli ke smlouvě s nahrávací společností. Byly to kluby třeba jako legendární Roxy nebo Danceteria, kde Madonnu poznal Mark Kamins, kterému předala Madonna pásek s nahrávkami, které splodili spolu s Brayem. Jedním ze songů byl i budoucí první singl Everybody. Kamins přehrál skladby v klubu a přítomní byly unešeni. Stejně tak i prezident Sire Records Seymour Stein, který byl toho času v nemocnici, ale nechal si Madonnu pozvat. Ta ho tak ohromila, že smlouva byla nevyhnutelná a v roce 1982 byl na světě první singl Everybody, který ačkoliv nebyl mnoho prodáván, stal se velkým hitem po diskotékách. V červenci 1983 následuje první album s názvem prostě jen Madonna, pro které sama napsala několik písní.

Již od samých začátků to kromě Madonniny hudby byla i její image, co na ni tolik upozorňovalo. V dobách svých začátků vsadila na look zlobivé holky z ulice, jejíž hlavními módními doplňky byly nepostradatelné velké kruhové náušnice a náramky a mašle všeho druhu. Často chodila Madonna také ověšená kříži, které se staly jejími talismany z dob dětství. V tehdejších mladých dívkách vyvolala Madonna svou image takové nadšení, že se pro wannabies, které se jí chtěly co nejvíce podobat, otevírala i speciání obchodní oddělení s hadříky a tretkami, které napodobovaly ty Madonniny.

A krátce po prvním albu, je tu první opravdový film, Desperately Seeking Susan, kde dostala příležitost si po boku Rosanny Arquette zahrát prakticky sama sebe a dostatečně se tak realizovat i na filmovém plátně.
Následoval veleúspěch spojený s albem a singlem Like A Virgin v roce 1984. Desku produkoval Nile Rodgers. Madonniným manažerem se v té době stává Freddy DeMann, bývalý manažer Michaela Jacksona. Následovalo první turné po Americe a vystoupení se třemi skladbami na benefičním koncertě Live Aid. V roce 1985 přišly Playboy a Penthouse s Madonninými starými fotografiemi. Všichni se báli, že to zničí její kariéru, ale ta byla rozjetá natolik, že ji již nic nemohlo ohrozit.

V den svých 27. narozenin se Madonna na pláži Malibu v Californii provdala za herce Seana Penna, se kterým se seznámila během natáčení videoklipu Material Girl. Fotografové snažící se zachytit novomanžele za každou cenu i z vrtulníků rozzlobili vždy agresivního Seana natolik, že v pláži před domem napsal do písku ohromnými písmeny "Fuck off".


.
Rok 1992 není však ve znamení jen Madonny bohyně sexu, ale i Madonny obchodnice. Uzavřela totiž šedesátimilionovou smlouvu s Time Warner Inc., mateřskou společností Sire Records, smlouvu na vlastní multimediální společnost Maverick věnující se hudební, televizní a filmové produkci a v jejím čele vstala jako generální ředitelka. Zároveň v té době prodloužila smlouvu na své desky na dalších sedm let s tím, že jí náleží pět milionů za album a 20% z každého prodaného nosiče.

Po zasloužené přestávce po turné následovalo zhodnocení uplynulého období, které vyústilo roku 1994 v další razantní změnu vzhledu, vystupování i hudebního směru. Ačkoliv novou desku začala Madonna připravovat opět s Shepem Pettibonem, vše nakonec dopadlo úplně jinak. Na Bedtime Stories později začali pracovat takové osobnosti jako Dallas Austin, Nellee Hooper nebo Babyface a vzniklo příjemné album připomínající hip hop a rnb.

V této době se také již definitivně chystalo natáčení muzikálu Evita podle známé rockové opery. Madonna si na roli dělala zálusk a byla ochotná pro ni udělat cokoliv. Napsala velmi emocionální dopis režisérovi Alanu Parkerovi, kde mu detailně vylíčila své důvody, proč ona jediná může roli hrát, a postava manželky argentinského diktátora a miláčka lidu byla její.
V trvající snaze působit jako seriozní umělkyně vydala Madonna v roce 1995 sbírku svých nejlepších balad a romantických melodií s názvem Something To Remember a natočila pro něj i tři zcela nové songy. Rock 1996 byl pak ve znamení natáčení Evity v Maďarsku, Anglii nebo hlavně v Argentině, kde byly štáb a obzvlášť Madonna vystaveni častým útokům Argentinců, kteří brali film jako znesvěcení jejich hrdinky. Během filmování se Madonna dověděla, že je těhotná se svým osobním trenérem Carlosem Leonem a rozhodla se po několika dřívějších potratech dítě si nechat, protože touhu po miminku dávala poslední dobou stále více najevo. Během filmování těhotenství Madonna tajila, ale když skončilo, byla mluvčí Liz Rosenberg pověřena oznámit situaci světu a 14.října porodila Madonna dceru Lourdes Maria Ciccone Leon. Na premiéru snímku v Los Angeles přišla Madonna v doprovodu přítele Carlose. Evita se stala filmovým trhákem. Získala mnoho nominací na cenu Zlatý globus, kterou si dokonce odnesla domů i Madonna. Nominace na Oscara se však k překvapení všech Madonna nedočkala. Sošku získala jen skladba You Must Love Me.
Po práci na Evitě chtěla Madonna opět produkovat svoji osobní hudbu. Na její práci se odrazilo mateřství a v roce 1998 byla vydána deska Ray Of Light, nejosobnější deska produkovaná Williamem Orbitem je označovaná kritikou za nejlepší dílo popové královny. Úspěch se dostavil i v podobě mnoha cen MTV a dokonce poprvé za Madonninu kariéru i celkem čtyři ceny Grammy včetně té za nejlepší album z šesti nominací. Přicházejí i zprávy o novém světovém turné, ale následuje odvolání odůvodněné Madonninou snahou věnovat se více dceři, což jí fanoušci rádi odpustí. V době raného mateřství se Madonna začíná zajímat i o východní nauky, učí se Kabbalu a cvičí jógu. V letech 1999 a 2001 Madonna vydala dva soundtrackové singly Beautiful Stranger a American Pie pro svůj další opět neúspěšný film The Next Best Thing.

S blížícím se rokem 2000 se začly objevovat v novinách spekulace, že Madonna se sblížila s mladým britským filmovým režisérem jménem Guy Ritchie, kterého Madonně představila Stingova manželka Trudy. A v únoru je již vztah oficiální a oba se velmi milují. Že by Madonna našla po letech toho pravého muže svého srdce? Během roku dokončuje Madonna své další album a v březnu přichází šok: Madonna je tři měsíce těhotná.

Natáčení desky Music s Orbitem a nově i Mirwasiem Ahmadzaiem bylo poznamenáno nepříjemnou komplikací, kdy několik týdnů před zveřejněním titulní skladby se dostala po ukradení přímo ze studia ve formátu mp3 na internet. Madonna a její vydavatelská společnost Warner Bros. pak podnikají právní kroky k postihu serverů s programy na sdílení mp3 jako třeba Napster.

11. srpna se Madonně a Guyovi narodil syn Rocco Ritchie, tři týdny před očekávaným porodem. Říkalo se, že oba, matka a syn, byly v ohrožení života, ale oficiálně bylo prý vše v pořádku. Oba se brzy zotavili a slavná maminka je připravená v plné síle na vydání alba Music. Album je jako předcházející deska opět megaúspěšné a v USA se od dob Like A Prayer vyšplhalo na 1.místo albové hitparády. Stejně tak si vedl i singl Music, který byl v USA prvním hitem číslo 1 po šesti letech. V rámci propagace uspořádala Madonna dva minikoncerty v New Yorku a v Londýně, kde zazpívala pět písniček z nové desky. Vstupenky se nedaly nikde koupit, pouze vyhrát v soutěžích. Byla to po sedmi letech první příležitost vidět Madonnu zpívat živě, a tak se u překupníků dalo dostat ke vstupence za částku tří tisíc amerických dolarů. Londýnský koncert bylo pak možno sledovat online na internetu a překonán byl i rekord v takovémto živém přenášení koncertu internetem. Ke konci roku si 22.prosince 2000 řekli Madonna a Guy své ano ve skotském Scibo Castle. Fotografové byli jako šílení, aby sehnali nějaké obrázky ze svatby, ale pár nesvolil. Rok 2001 pak zaznamenal první spolupráci novomanželů, když Guy režíroval Madonnin videoklip k remixu What It Feels Like For A Girl z posledního alba. Ačkoliv to byl klípek spíše vtipný než brutální, byl na hudebních kanálech zakázán. Proto byl opět vydán na videosinglu.

V dubnu bylo po dlouhém osmiletém čekání oznámeno světové turné The Drowned World Tour, kde Madonna zazpívala zejména písničky z posledních alb, hrála na kytaru a vůbec dělala věci, které nikdy zatím na jevišti nepředvedla. K překvapení všech se turné věnovalo jen Evropě a Severní Americe, což značně zklamalo fanoušky v Asii, Austrálii a Jižní Americe. Koncem roku následovalo vydání dalšího výběrového alba s názvem GHV2 (Greatest Hits, Volume 2), na kterém čekalo fanoušky velké zklamání z nepřítomnosti novinkových skladeb.

V roce 2002 se Madonna podruhé objevila v divadle, tentokrát ve hře Up For Grabs, a následoval druhý společný projekt s manželem Guyem, pod jehož vedením hrála ve filmu Swept Away. Ačkoliv byly Ritchieovy filmy vždy poměrně úspěšné, podle Madonniny tradice, tento katastrofálně neuspěl. Ke konci roku pak natočila Madonna úvodní skladbu k filmu o agentu Jamesi Bondovi s názvem Die Another Day, která byla doprovázena zvěstmi o připravovaném dalším albu. To spatřilo světlo světa na jaře 2003 a nese název American Life. Videoklip k pilotnímu singlu, kde se objevil i napodobitel prezidenta George Bushe jr., reaguje na válečné tažení USA proti tzv. teroristickým státům západní Asie. Plný válečných scén byl několikrát sestříhán a nakonec zcela stažen někde ještě před samotnou premiérou.

Další sen se Madonniným fanouškům splnil v roce 2004, kdy po mnoha zvěstech bylo oznámeno další světové turné Re-Invention. A Madonna splnila sen snad každému, zpívala své největší hity jako třeba Like A Prayer, Vogue, Deeper And Deeper, Music a samozřejmě i Holiday, jež nevynechala zatím na žádném ze svých koncertů. Rok byl však poznamenán i soudními spory s Warner Music, kteří údajně neplnili smlouvu s Maverick Records a nevěnovali se propagaci jeho umělců, mezi které patří třeba Alanis Morisette nebo The Prodigy. Vše skončilo tím, že Madonna svůj podíl v Maverick Records prodala Warner Music.

A jako opravdový workoholik, hned po skončení turné se Madonna pouští do práce na svém dalším albu. Jmenuje se Confessions On A Dancefloor a je plné taneční hudby. Hlavním producentem je Stuart Price, hudební reřisér Madonniných předchozích turné. Deska debutovala na prvních příčkách hitparád po celém světě včetně U.S.A. a Velké Británie. Na dnešní poměry se prodává skvěle - předběhla už alba American Life i Erotica. S novým albem zaznamenal změnu i Madonnin management. Madonniným manažerem se stává její partner z Mavericku Guy Oseary. Podporovat novou desku se v létě 2006 se Madonna vydá opět na světovém turné.
Trochu dlouhý je to zkopčený z Googlu, trochu jsem to promazala, přeji hezké počtení

O Gwen Stefani

28. srpna 2008 v 11:36 | Áďa |  Virtuální encykolopedie
Tak tady máte životopis Gwen:
ŽIVOTOPIS
Datum narození:03.10.1969 Místo narození:Anaheim, Kalifornie, USA Znamení:

Váhy Zpěvačka No Doubt Gwen Stefani se vydala na sólovou dráhu. Pilotním singlem "What You Waiting For", který se stal hitem rádií. Producentsky se na albu podílala nejvýznamější jména současného popu jako Andre 3000 (Outcast), The Neptunes, Nellee Hooper a co se týče autorů, tak Gwen se sama podílela skoro na všech písničkách, nicméně jí v tom pomáhali Linda Perry (Pink, Christina Aquilera) či Dr Dre a na albu vystupují jako hosté New Order či Eve.

Gwen Stefani se roku 2001 zasnoubila se zpěvákem rockové skupiny Bush - Gavinem Rossdalem, za kterého se 14 září 2002 provdala a v roce 2006 očekávají narození prvního potomka.

Dne 26.5.2006 porodila syna se jménem Kingston James McGregor Rossdale.
KOMENTÍKY!
Zrroj:google.cz

Rozvrh s pejskem

27. srpna 2008 v 12:36 | Áďa |  Obrázky
Krásný rozvrh s pejskem zde:
Zdroj:intoš

Rozvrh se lvem a lvicí

27. srpna 2008 v 12:29 | Áďa |  Obrázky
Tady jsou další krásné rozvrhy:
Hezké, ne?

Rozvrhy me to you

27. srpna 2008 v 12:24 | Áďa |  Obrázky
Tady je pár me to you rozvrhů:
Líbí?

Rozvrh s Galupym

27. srpna 2008 v 12:16 | Áďa |  Obrázky
Tady je jeden krásný rozvrh s Galupym:

Rozvhy s Avril

27. srpna 2008 v 12:14 | Áďa |  Obrázky
Tak, škola se nám blíží, tak jsem si tu dovolila dát pár rozvrhů:
Výběr máte obrovský takže vybírejte.
ZDROJ:google.cz

13.anketa

27. srpna 2008 v 11:58 | Áďa |  Anketky
viz anketa

12.anketa

27. srpna 2008 v 11:57 | Áďa |  Anketky
viz anketa

11.anketa

27. srpna 2008 v 11:56 | Áďa |  Anketky
viz anketa

10.anketa

27. srpna 2008 v 11:56 | Áďa |  Anketky
viz anketa

9.anketa

27. srpna 2008 v 11:55 | Áďa |  Anketky
viz anketa

8.anketa

27. srpna 2008 v 11:54 | Áďa |  Anketky
viz anketa