Červen 2010

Current information before the premiere Eclipse

23. června 2010 v 19:50 | Áďa |  The Twilight Saga: Eclipse
Ahojky Twilight fans!!! Jsem si řekla, že by neuškodilo nějaké aktuální info ohledně Zatmění, omlouvám se za nepřehlednost!!!...
Fanoušci Twilight ságy čekají na své hvězdy ve stanech přímo před kinem Malé stanové městečko vyrostlo v centru Los Angeles před kinem Nokia Theatre. Táboří v něm stovky fanoušků upírské filmové ságy Twilight, kteří si chtějí zajistit co nejlepší místo před čtvrteční slavnostní premiérou třetího dílu Twilight sága: Zatmění a zahlédnout na červeném koberci své filmové hrdiny. V kinech má film premiéru 30. června a mezitím už se pracuje na dalších pokračováních. Fanoušci, tedy ve valné většině fanynky, začali stavět stany na betonových schodech před kinem už v noci na pondělí. Organizátoři jim rozdávají identifikační náramky a více než 550 těch nejvěrnějších slíbili místo přímo u červeného koberce.¨ "Stojí to za to, vidět všechny ty hvězdy. Přivádějí postavy, které tolik milujeme, k životu, a proto je chceme vidět osobně a vyjádřit své nadšení," řekla šestatřicetiletá návrhářka Yolanda Rodriguezová, která do Los Angeles přijela ze San Franciska.
Na premiéru do Nokia Theatre má přijet Robert Pattinson alias upír Edward Cullen, Kristen Stewartová hrající jeho milou Bellu a další hvězdy filmu. Filmová sága Twilight z dílny nezávislého studia Summit Entertainment je postavena na nesmírně populárních knihách Stephenie Meyerové, jež vyprávějí příběh teenagerky Belly Swanové, která se zamiluje do nesmrtelného upíra Edwarda Cullena.
Jako první se v kinech objevil v roce 2005 film Stmívání. Po něm následovalo v listopadu 2009 pokračování s českým distribučním názvem Twilight sága: Nový měsíc; oba filmy dohromady vydělaly více než 1,1 miliardy dolarů.
DALŠÍ INFO A ZDROJ: http://kultura.idnes.cz/fanousci-twilight-sagy-cekaji-na-sve-hvezdy-ve-stanech-primo-pred-kinem-13o-/filmvideo.asp?c=A100623_111834_filmvideo_tt

Eclipse

21. června 2010 v 11:35 | MiA |  The Twilight Saga: Eclipse
Za pár dní už konečně vstoupí di kin 3. díl ságy Twilight Eclipse (Zatmění), takže tady je info pro ty, co ještě neví, o co půjde!

Twilight sága: Zatmění

MOVIE: Twilight sága: Zatmění - foto
Pořádně drsná story! Ve třetím díle ságy "Stmívání" půjde o všechno: o život a o smrt! Tohle bude fakt síla!
Mráz běhající po zádech, husí kůže po těle, strach v očích! Přesně to tě čeká, když se mrkneš na nový trailer k "Zatmění"! Hlavní roli tu totiž hrají krvelační upíři, vlkodlaci s pořádně ostrými zuby a drsné boje, ve kterých jde o jediné: o přežití!

Romantické scény, které byly k vidění v minulých dílech ságy, jsou ty tam! Na jejich místo nastoupí akce a nebezpečí! Jak se bude dál vyvíjet vztah mezi vlkodlakem Jacobem (Taylor Lautner, 18), upírem Edwardem (Robert Pattinson, 24) a krásnou Bellou (Kristen Stewart, 20), je vedlejší!

Na pořadu dne je totiž něco mnohem důležitějšího: boj mezi dobrem a zlem! Bellino rodné město Forks se stane terčem útoku zlé upírky Victorie (Bryce Dallas Howard, 29), která má v plánu jediné: pomstít se za smrt svého milovaného upíra Jamese, kterého v prvním díle zabili Cullenovi!

A aby toho nebylo málo, mají na Bellu spadeno i zlí Volturiovi! Chaos, zoufalství a hrůza se šíří rychlostí blesku! Dokáže Edward Bellu zachránit, nebo jejich láska skončí jednou provždy? To se od příštího měsíce dozvíš v kinech...

Zdroj: http://www.bravo.cz/index.php/cislo-12-2010/700-twilight-saga-zatmeni