Červenec 2010

Eclipse: exkluzivní info!

30. července 2010 v 7:30 | MiA |  The Twilight Saga: Eclipse
V nejnovějším Bravu vychází 2o "pikantnostní" z Eclipse. 5 z nich je uveřejněných na webu zbytek je v časopise.


Twilight sága: To musíš vědět!

Třicátého června vtrhl do kin třetí díl upíří Twilight ságy s názvem Zatmění! Jestli jsi ho už viděl/a, víš, že se jedná o pořádně hustou story! Dvě hodiny plné citů, akce a napětí zaručí, že neodtrhneš oči z plátna! Ale věř, že i v zákulisí se u téhle partičky dějou pěkné věci... Bravo ti je prozradí!

1/ Kristen

Jestli sis myslel/a, že je Kristenin iPod nadupaný hity od Linkin Park nebo Muse, pořádně ses spletl/a. "Poslední dobou sjíždím pořád dokola The Climb od Miley Cyrus," práskla nám dvacetiletá Kristen...
2/ Cullenovi
Chceš bydlet jako Cullenovic rodina? Tak máš jedinečnou šanci! Originální dům z filmu, který se nachází v kanadském Vancouveru a ve kterém se natáčely zásadní scény, je totiž už delší dobu na prodej! Tohle rodinné sídlo, které má pět ložnic a čtyři koupelny, je od listopadu prázdné a stojí 2,9 milionu dolarů.
3/ Stephenie Meyer
Ani autorka ságy "Stmívání" Stephenie Meyer (36) si nenechala ujít natáčení "Zatmění". A co víc - na plac dorazila i s překvápkem. Všem hercům přinesla svoji zbrusu novou knížku "Až vyjdou první paprsky - krátký život Bree Tanner", kterou do té doby mohla přečíst jenom představitelka Bree, patnáctiletá herečka Jodelle Ferland, která ji hned poté musela spálit...
4/ Jackson Rathbone
Auvajs! Při natáčení jedné bojové scény dostal Jackson Rathbone od svého filmového bráchy Kellana Lutze (25) pořádně do zubů a kvůli podezření na otřes mozku musel být hned převezen do nemocnice! Ale klídek: kromě barevného monoklu z téhle akce vyvázl Jackson se zdravou kůží!
5/ Taylor Lautner
Tomu se říká investice! Díky "Twilight" úspěchu si mohl Taylor konečně koupit fáro svých snů: černé pětidveřové BMW, které ho stálo skoro sedmdesát tisíc eur! "Mít vlastní auto je bezva! Doteď jsem řídil jen tátovo Audi R8," chlubí se Taylor.

Zdroj:

Rachelle vs. Bryce

20. července 2010 v 7:20 | MiA |  The Twilight Saga: Eclipse
Ve Stmívání a Novém měsíci hraje postavu Victorie Rachelle Lefevre ale v Zatmění ji ztvárňuje Bryce Howard.
Přináším tedy pár obrázků, abyste si je mohli srovnat.

Kdo se ti líbí víc jako Victoria??? Hlasuj v anketě!!!

Zdroj: google.cz

Cullen,Volturi,Quilete

10. července 2010 v 10:07 | MiA |  The Twilight Saga: Eclipse

Obrázky 3hlavních smeček ze Zatmění:
Zdroj:internetPremiéra Eclipse!!!

1. července 2010 v 1:00 | MiA |  The Twilight Saga: Eclipse
Yeah! Taky jsem z toho v šoku, protože...

Česká premiéra Eclipse (Zatmění) je už dnes, 1.7.2o1o!!!

Hrooozně se na ten film těším!!!