Říjen 2010

Twilight Halloween

31. října 2010 v 10:31 | MiA |  Others-Twilight saga
Každý rok sem na Halloween něco dávám tak tentokrát to jsou to Twilight obrázky v tomto stylu:twilight-magical-halloween.gif Twilight image by kixxarse

Tak, jak se vám líbí? Jaké obrázky by jste dali na Halloween příští rok? Vaše nápady a připomínky?→pište do komentářů!

Zdroj: google.cz

Podzimní změny na blogu

27. října 2010 v 17:24 | MiA |  Blog
Ahoj!
Na začátku září jsem psala, že změnami zdaleka nekončím, takže dokazuju své činy.
Před pár týdny jsem změnila záhlaví, které jsem sama vytvořila. Dnes došlo ke změnám menu a přidala jsem rozcestníky. Změnami zdaleka nekončím, další budou přibývat, takže se rozhodně máte na co těšit!

Užívejte si podzimních dnů a podzimních prázdnin.
  

MiA

Rozcestník-herci

27. října 2010 v 16:56 | MiA |  Actors-Men
Pár vět k rozcestníku: Rozcestník je řazen podle abecedy. První je jméno a příjmení herce, v závorce je postava, kterou stvárňují v Twilight ságe. V "More-actors" najdete další herce ságy, a společné fotky, projekty apod.
Užijte si zábavu při brouzdání na těchto stránkách a KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!!!
a-men

Kellan Lutz (Emmett)
Peter Facinelli(Carlisle)
Xavier Samuel (Riley)

Rozcestník-herečky

27. října 2010 v 16:34 | MiA |  Actors-Women


Pár vět k rozcestníku: Rozcestník je řazen podle abecedy. První je jméno a přijmení herečky v závorce se nachází křestní jméno postavy, kterou stvárnily v Twilight ságe. V poslední rubrice More actress najdete společné fotky, projekty atd. hereček a další herečky co hrají v ságe.
Užijte si zábavu při brouzdání na stránkách a prosím, KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEMa-woman
Bryce Dallas Howard(Victoria-Eclipse)

Nikki Reed (Rosalie)
Rachelle Lefevre (Victoria-Twilight, New moon)


Robsten: Voodoo svatba?!

25. října 2010 v 10:25 | MiA |  News&Info
Opět se objevili drby o vztahu Roba Pattinsona a Kristen Stewart. tentokrát o tom, že plánují svatbu ve stylu voodoo. Časem uvidíme, zdali je to pravda či ne...

Robert a Kristen plánují voodoo svatbu

Bravogirl!

Zdroj: Profimedia
Robert Pattinson a Kristen Stewart stále nechtějí potvrdit, jestli spolu randí už od začátku natáčení Twilight ságy, ale to, že je svatba na spadnutí, už neutajili.
Nečekejte ale žádnou klasiku, obřad v bílém a zástupy družiček. Dokonce ani prstýnky si zamilovaný pár pořídit nehodlá. Místo toho si raději nechají udělat společné tetovaní!

Svatba se chystá už na prosinec a měla by být ve stylu voodoo. Kristen si přeje, aby ji vykonala voodoo kněžka z New Orleans.

"Oba už zažili výšiny i propady své lásky, navíc jsou pod neustálým drobnohledem veřejnosti. To není lehká situace na budování vztahu," řekl zdroj z jejich okolí.

"Teď se ale rozhodli, že chtějí všem dát najevo, že svůj vztah myslí opravdu vážně, a chtějí si svůj slib lásky potvrdit i svatebním obřadem."

Kristen (21) a o tři roky starší Robert se samozřejmě snaží utajit svatební detaily, ale i přesto víme, že místo snubních prstýnků bude společné tetování. Oba si také koupí nějaký dárek, který jim bude připomínat jako moc se navzájem milují.

"Chtějí si nechat společně na bok vytetovat maličké kotvy, které budou znamenat, že si jsou vzájemnou oporou a bezpečím i v krušných chvílích."

Zdroj textu: bravogirl.cz
obrázku: google.cz

Bravo


Zdroj: Profimedia.cz


Ačkoli se dlouho zdráhali vůbec přiznat, že spolu randí, teď plánují svatbu!
A to opravdu brzy! Obřad má totiž proběhnout už v prosinci a má být velmi netradiční! "Kristen má ráda tmu, takže chce, aby je oddali voodoo kněží v New Orleans," prozradil zdroj z blízkého okolí Twilight stars.

Robert (24) i Kristen (21) prožívají svůj vztah opravdu naplno. "Je vážně těžké být maximálně zamilovaný a nemoci svou lásku vidět, protože je zrovna stovky mil ode mne," přiznal nedávno filmový Edward.

"Nejhorší je, jak nás neustále propírají média," stěžoval si Rob a jeho známý dodává, že i to je jeden z důvodů, proč se pár rozhoupal ke svatbě: "Chtějí dát veřejnosti jasně najevo, že k sobě patří. Oni se opravdu velmi milují."

Nejenže až do obřadu chtějí Kristen a Robert udržet veškeré informace pod pokličkou, ale rozhodli se, že ani po něm nebudou svou lásku vystavovat na odiv. Nechtějí totiž nosit prstýnky!

"Místo nich si navzájem koupí speciální dárek, který jim bude toho druhého připomínat a hlavně si nechají na bok vytetovat malou kotvu. Jako symbol záchrany v jakékoliv bouři," prozradil tajný informátor na závěr.

zdroj: bravo.cz

The Runaways

21. října 2010 v 10:21 | MiA |  The Runaways
Právě dnes vstupuje do českých kin film The Runaways ve kterém hrajou dvě hlavní role Kristen Stewart (v Twilight Bella) a Dakota Fanning (ve Stmívání Jane)...
Takže nějaké krátké info...

Runaways, The

Runaways, The

Obsah:
Floria Sigismondi je zkušená režisérka videoklipů, a nyní se vrhá i na filmovou režii. The Runaways je její filmový debut. Jedná se o životopisný film o skupině The Runaways, která byla v podstatě první dívčí rocková skupina vůbec. Holky v čele s Joan Jett založily skupinu už jako teenagerky, a úspěch se dostavil velmi rychle. Ve skupině ale byly velké problémy s penězi, a každá z nich viděla společnou budoucnost trochu jinak, takže nastal konec. Ve filmu si zahrála například Kristen Stewart, nebo mladičká herečka Dakota Fanning.


Něco ze zákulisí:
1.Nejen obyčejné kamarádky, ale dokonce best friendky jsou teď Twilight hvězdy Dakota Fanning a Kristen Stewart!
"Jsme si opravdu blízké, můžeme si říct cokoliv a navíc se skvěle doplňujeme. Kristen se prostě stala mojí nejlepší kamarádkou," svěřila se Dakota na New Yorkské premiéře nového snímku The Runaways.

Film se odehrává v sedmdesátých letech a je o skutečné rockové holčičí kapele. Kristen si v něm zahrála leadera skupiny Joan Jett a Dakota její zpěvačku Cherie Currie. A protože The Runaways byly pořádně rozjeté holky, o intimní scény plné vášnivých polibků mezi nimi, nebyla při natáčení nouze...

"Díky tomu, že jsme s Kristen takové kámošky, tak nám líbání před kamerou vůbec nevadilo. Jindy bych se dost styděla, ale teď to byla legrace," prozradila na závěr Dakota.

2. Twilight star má z předvádění na veřejnosti husí kůži!
Posledním filmem, který Kristen natočila, je snímek The Runaways o stejnojmenné dívčí rockové skupině ze sedmdesátých let.

Kris si v něm zahrála zpěvačku Joan Jett a podle slov režiséra, jí zpívání před kamerou nedělalo žádný problém: "Má talent a dokázala to vážně rozjet!"

"To ale nebyla Kristen, byla to Joan. Kris by na pódium nevlezla," vysvětluje Twilight star, že když se nemůže schovat za filmovou roli, na veřejnosti se stydí.

"Jsem si jistá, že například karaoke nikdy nevyzkouším," přiznává Kristen a pokračuje: "Jen když na něj pomyslím, celá se oklepu. Stydím se dokonce i teď, když o něm jen mluvím!"

"Brrr! Nechápu co lidem připadá zábavného na tom, že se ztrapňují někde v baru plném cizích lidí," dodala Kristen na závěr.
3. V roce 1975 byl rock ´mužskou´ záležitostí. Holky si měly zpívat maximálně ve sprše…
Jenže pak se na scéně objevila první rocková čistě ženská kapela The Runaways, a bylo to. Právě o tom, o životě první rockerky Joan Jett a holek z její kapely, pojednává film The Runaways.
V hlavní roli uvidíme Kristen Stewart, a že je to role hodně vzdálená Belle z Twilight ságy!

Kristen Stewart okouzlila i samotnou Joan Jett, kterou ve filmu hraje. Joan si zprvu nebyl úplně jistá, že chce nechat svůj život převést na filmové plátno, ale když viděla, kolik toho Kristen do role dává, je za své rozhodnutí ráda.

"Myslím, že Kristen byla vynikající," chválí Joan, "opravdu rolí žila a předem si nastudovala spoustu věcí. Nejlepší ale bylo, když jsem ji slyšela zpívat mou píseň I Love Playing With Fire. Bylo to, jako když slyším svůj hlas," skladá Kristen poklonu sama Joan.

Film je o tvrdé práci, která předcházela úspěchu kapely. Hlavní postavou je samozřejmě líderka kapely Joan, ale i její další členka Cherie Currie, kterou hraje Dakota Fanning. Ukazuje i spoustu detailů z tvrdého života v tvrdém světě rocku, zaplněného divokými večírky plnými drog a alkoholu.

Samotná Joan teď vyznává především domácí život, než divoké noční jízdy. "Všichni si o mě myslí, že jsem každou noc venku a řádím, ale to už mě nudí. Když teď nejsem na cestách, jsem doma v New Yorku, kde si užívám klid se svými zvířátky," říká zklidněná rockerka Joan Jett.


4.Při natáčení filmu The Runaways musela herečka vyměnit oblíbené pohodlné oblečení za upnuté kožené kalhoty a prý to nebylo nic příjemného...
V roli rockerky Joan Jett se Kristen (20) cítila skvěle, háček byl ovšem v oblečení. V 70. letech, kdy se snímek The Runaways odehrává, totiž frčela kůže a filmová stylistka Carol Beadle říká, že nacpat herečku do kostýmu, byl občas nadlidský výkon.

"Točilo se v Californii a téměř pořád bylo 40°Celsia, takže Kristen se do kostýmu vůbec nechtělo. Někdy jsem měla strach, že se kvůli těm koženým kalhotám rozbrečí," líčí Carol.

Stylistka navíc prozradila, že kožené gatě byly velmi úzké a i když je Kristen velmi štíhlá, měla co dělat, aby se do nich vůbec nasoukala.

"Nedivím se jí, že z toho byla otrávená. Strávila v tom oblečení spoustu času. Muselo to být opravdu nepříjemné," řekla ještě Carol.

A co na to hvězda ságy Twilight? "Ta role byla skvělá, ale vážně nechápu, proč někdo dobrovolně nosí kožené oblečení! Já ho totálně nesnáším a budu šťastná, když si ho už nikdy nebudu muset vzít na sebe."


Zdroj: obrázky: google.cz
texty: google.cz
bravo.cz
bravogirl.cz


Victoria and newborn army

20. října 2010 v 20:10 | MiA |  The Twilight Saga: Eclipse
Fotečky Victorie a její armády...

bree tanner . - twilight-series
bree tanner . - twilight-seriesZdroj: google.cz

Cullens-wallpapers

15. října 2010 v 15:10 | MiA |  Twilight
Hromady wallů s Cullenovými:


Vila Cullenů

10. října 2010 v 10:10 | MiA |  Twilight
Kompletní fotečky nádherné vily rodinky Cullen:

Zdroj:

Bella+Jacob

5. října 2010 v 10:05 | MiA |  The Twilight Saga: New Moon
Nějaké fotečky Belly a Jacoba z Nového měsíce:bella-jacob-new-moon.jpgTwilight posters

1. října 2010 v 10:01 | MiA |  Twilight
Ahoj, přidávám pár obrázků z nápisem Twilight:

zdroj: