Únor 2011

Avatary ze Stmívání

27. února 2011 v 11:27 | MiA |  Twilight
Hromada avatarů z "jedničky"...

Zdroj: moje affs→

Blog udělal "super změny"

25. února 2011 v 16:52 | MiA |  Blog
Server blog.cz udělal "super novinky". Jenže já díky tomu nemohu dělat změny stylu písma, přidávat obrázky...vlastně nic. Je to velká škoda, strašně mě to mrzí, nejde mi to ani na jednom počítači...co se dá dělat, doufám, že to spraví do té doby prosím omluvu zhoršené kvality blogu. Vidím to, že pokud to nespraví může to vést i k zániku nejen tohoto webu. Zatím se mějte fajn a doufám, že kvůli tomu nepřestanete navštěvovat tento blog. MiA

Promo cards NM

25. února 2011 v 16:50 | MiA |  The Twilight Saga: New Moon
Hromada promo fotek z New moon...

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Fanmade posters BD

24. února 2011 v 11:24 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
Několik plakátů vytvořených fanoušky...Baseball scene

21. února 2011 v 11:21 | MiA |  Twilight
Video s mojí milovanou částí z jedničky. Upíři jak hrají baseball...úžasné. Je to v češtině a ve vysoké kvalitě, tak se určo koukněte!

Zdroj: youtube.com

M. Foy-outtakes(february 2o11)

18. února 2011 v 11:18 | MiA |  More-actress
Poslední dobou se oběvují nové photoshooty herců, viz. minulý článek, tak se nezlobte, že hned 2 články za sebou jsou zrovna shooty...
Nové outtakes Mackenzie Foy (Renesmee). Vypadá na nich podle mě super a hrozně jí to sluší!

Photobucket
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotek je hodně, proto je všechny najdete v celém článku.

Nové fotky z Entertainment Weekly outtakes-Kristen Stewart&Taylor Lautner

15. února 2011 v 15:02 | MiA |  Robert&Kristen as...
Objevili se dosud nezveřejněné fotky z shootu Entertainment Weekly z roku 2009. Tento photoshoot se mi hrozně líbí, Kristen to tam moc sluší!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj: http://stmivani.blog.cz/

Mix photos of Eclipse

12. února 2011 v 12:02 | MiA |  The Twilight Saga: Eclipse
Hóóódně velká porce fotek ze Zatmění, jak z natáčení, filmu ale i stilly...užijte si je . Všechny jsou v celém článku


River flows in you-Bella's lullbay

9. února 2011 v 9:02 | MiA |  Twilight
Naprosto nádherná písnička z prvního dílu, známá také jak Bella's lullbay (Bellina ukolébavka), určitě se koukněte na tento krásný klipík k ní od Jaspera Forkse


Zdroj
youtube.com

Animace Alice a Jaspera

6. února 2011 v 11:06 | MiA |  Bel Ami
Dvě animky ze Zatmění na kterých jsou Jasper s Alicí...

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Zdroj
za animky děkuji mému affs Stmivani-eclipse

Fotky z natáčení Rozbřesku

3. února 2011 v 11:03 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 1
Konečně se objevily nové fotky z natáčení BD a tak je sem přidávám :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Není jich moc, ale aspoň něco :)

Zdroj: za fotky patří můj velký dík→

O Stephenii Meyer a o jejích knihách

1. února 2011 v 11:02 | MiA |  Author-Stephanie Meyer

Stephenie Meyer
 Stephenie Meyerová se narodila v Hartfordu (Connecticat) Stephenovi a Candy Morganovým. Vyrostla ve Phoenixu (Arizona) s pěti sourozenci: Sethem, Emily, Jacobem, Paulem a Heidi (Všechny tyto jména se vyskytují v sáze Stmívání:) . Navštěvovala (Chaparral High School) střední školu ve Scottsdale (Arizona) a (Brigham Young University) v Provo (Utah). Získala (B.A.) bakaláře svobodných umění v roce 1995. Stephenie potkala svého manžela, přezdívaného "Pancho", když vyrůstala v Arizoně. Vzali se roku 1994 a mají spolu tři syny: Gabeho, Setha a Eliho.
 Stephanie Meyerová se proslavila velmi úspěšnou sérií Stmívání (Twilight). Je to fantasy romance určená pro dospívající mládež. Příběh je o 17-ti leté dívce Isabelle Swanové, která se zamiluje do svého spolužáka upíra Edwarda Cullena. Dílo je psáno z pohledu hlavní hrdinky Belly Swanové. Série Stmívání byla přeložena do 37 různých jazyků a prodalo se více než 25 milionů výtisků po celém světě.
Stephenie řekla, že na myšlenku Stmívání přišla ve snu 2. června 2003. Sen byl o lidské dívce a upírovi, kteří se do sebe zamilovali, ale velice toužil po její krvi. Na základě tohoto snu Meyerová napsala záznam, který je teď v knize 13. kapitolou. Navzdory tomu, že měla se psaním velice málo zkušeností, proměnila svůj sen během tří měsíců v kompletní bestselerový román. Po napsání a vydání románu podepsala dohodu se společností (Little, Brown and Company) na 750 tisíc dolarů. Kniha vyšla v roce 2005.
Následoval úspěch knihy a Stephenie rozšířila sérii o další tři knihy: Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk.
Při dokončení Rozbřesku Meyerová naznačila, že by kniha měla být poslední část vyprávěná z pohledu Belly. Midnight Sun měl vyprávět události ze Stmívání, ale z pohledu Edwarda. Stephenie doufala, že Midnight Sun bude publikovat krátký čas po Rozbřesku, ale na veřejnost pronikly její dozatím napsané kapitoly a Meyerová odložila Midnight Sun na neurčito.

Twiliht Saga
 "...A tak se lev zamiloval do jehňátka..."
1.Kniha: Stmívání
 Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci však balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím.
Kniha Stmívání ke stažení ZDE

2.Kniha: Nový Měsíc

Pro Bellu Swanovou je jedna osoba důležitější než vlastní život: Edward  Cullen. Ale zamilovat se do upíra je daleko nebezpečnější, než si Bella dovede vůbec představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zlého upíra, avšak nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že jejich potíže teprve začínají… Zejména když se seznámí s rodinou, jejíž příslušníci se mohou změnit ve vlkodlaky, nesmiřitelné zabijáky upírů.
V druhém pokračování své série autorka dodává další neodolatelnou kombinaci milostného příběhu a napětí s fantastickou zápletkou. Tato vášnivá, strhující a hluboce dojemná upírská milostná sága míří k literární nesmrtelnosti.
Kniha Nový Měsíc ke stažení ZDE

3.Kniha: Zatmění

Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?
Kniha Zatmění ke stažení ZDE

4.Kniha: Rozbřesk
 Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně proplétá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve Stmívání a poté roztřepená a potrhaná v Novém měsíci a Zatmění - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?
Kniha Rozbřesk ke stažení ZDE

5.Kniha: Půlnoční slunce
Stmívání z pohledu Edwarda.
Kniha Půlnoční slunce ke stažení ZDE

Druhý krátký život Bree Tannerové
 V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romantiky rozehrává Stephenie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení.
Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš.
Bree získává mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?
Kniha Druhý krátký život Bree Tannerové ke stažení ZDE

Hostitel
 Melanie Stryderová se odmítá vzdát.
Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva.
Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících "divokých" lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. "Poutnice" - její vetřelecká "duše" - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří.
Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují.
Kniha Hostitel ke stažení ZDE


Zdroj: Za článek moje velké díky patří tomuto affs: