Prosinec 2011

Co bylo a co (možná) bude

31. prosince 2011 v 12:31 | MiA |  Blog
Na vymýšlení nadpisů opravdu nejsem expert. Tento článek je jakési shrnutí, co se za poslední dobu na blogu událo a to, co bych chtěla udělat.

V předchozích několika dnech zde proběhla menší rekonstrukce.
Blog dostal nový layout. Takový, se kterým jsem po pár předchozích konečně velmi spokojená. Toho se týká i změna menu, které se rozdělilo na informace o blogu, kde budou aktuality o něm. Další část menu je ta o Roberu Pattinsonovi, o kterém je tato stránka, a v něm je rozcestník se stabilními informacemi, novinky či jeho současné filmové projekty.
Spřáteleným blogům je také věnovaný kus. Chystá se jejich kontrola, abych v nich měla pořádek.
A v části s názvem Others (Ostatní) je vše nezařazené :).
Menší změny zde samozřejmě probíhají neustále.

Asi jste si všimli, že články nepřidávám tolik aktivně jako dřív. Je to tím, že mám buď málo času, anebo a to spíš, že nějak mě ta největší blogovací mánie asi přešla (ale nebojte, ona se vždy vrátí a ještě silněší než předtím) a raději trávím volný čas jinak. No, a také když máte blog o celebritě, jsou i doby, kdy o ní nového není nic a pak hledat něco staršího...(jo, jsem líná :D!). Proto se budu pokoušet i něco přednastavovat, aby byl blog stále v chodu.
Asi víte, že tento blog má i svůj Facebook (schválně...jste jeho fanouškem?...Ne?! Myslela jsem si to XD). I na něm bych chtěla být aktivnější...ale nebudu :D, páč mě FB vůbec nebaví (tak proč bych tam chodila :) )?
Možná by vás to chtělo i více zapojit do dění na blogu. Líbí se mi jak jsou za různých webech ankety jako třeba: Hot or Not?, Fotka týdne/měsíce atd. Někdy bych to ráda vyzkoušela.

Poslední dobou si také hodně pohrávám s myšlenkou (a docela ráda bych ji realizovala), že by tento blog mohl být kromě Roberta Pattinsona i o Kristen Stewart (pokud nevíte, kdo to je, tak ta, co je s ním na záhlaví :) ). Ale nejsem si tím jistá...co si o tom myslíte? Neznám žádné perfektní zahraniční weby (české znám), kde bych o ní hledala informace. Jestli víte o nějakých, dejte mi na ně prosím odkaz...Jak říkám nevím. Zatím je tento nápad v plenkách :).

Dále hledám někoho, kdo by mi dělal layouty na blog. Najít někoho takového je velmi složité. Myslím to, že bych mohla být součástí něčí tzv. "wardrobe". To znamená, že by mi občas udělal na tuto stránku lay a já bych tak pořád nemusela kohokoli shánět (velmi zjednodušeně řečeno:) ). Pokud by se někdo takový našel, nebo o někom takovém víte, dejte vědět. Budu hrozně ráda!


Tak...to je snad všechno. Pokud jste tento článek celý přečetli jste...fákt borci XD.
Užijte si Silvestra (ale tak, aby jste ráno věděli, co jste dělali večer :D a úspěsně vstupte do nového roku 2012, ať je pro vás šťastný, příjemný, pohodový a plný super žážitků na které budete v dobrém vzpomínat! Už nevím co bych řekla...ano! Navštěvujte tento blog - adulka16 i nadále!

MiA

Rob celebritou roku serveru E!Online

31. prosince 2011 v 11:20 | MiA |  News&Info
Ze šedesátky populárních osobností se Robert Pattinson za 5 týdnů hlasování na webu E!Online stal vítězem.
Do finále se dostal společně s Kristen Stewart, jeho hereckou kolegyní ze ságy Twilight a tu po dvoudenním hlasování porazil.
Rob vybere jednu s charitativních organizací, a server jí jeho jménem přidělí částku 25 tisíc dolarů.
imagebam.com


Animace z Rozbřesku - svatba

30. prosince 2011 v 12:30 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 1
Když jsem se tak podívala na stránku tohoto blogu, videla jsem jen samé fotky, tak jsem se to rozhodla trochu oživit a přidat animace. Tyto jsou ze svatby z filmu Rozbřesk, který můžete aktuálně shlédnout v kinech.

Další animace ke shlédnutí po kliknutí na celý článek

Robert Pattinson přijíždí na LAX (28.12.11)

29. prosince 2011 v 16:16 | MiA |  Candids
Ze včerejška se objevily další fotky s Robem, tentokrát z losangelského letiště LAX kam přiletěl po svém vánočním pobytu z jeho rodného města Londýna.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

UPDATE:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert v Londýně (28.12.11)

29. prosince 2011 v 12:29 | MiA |  Candids
Rob Pattinson se včera ráno rozloučil s rodiči, když odjížděl z Londýna, kde strávil Vánoce se svou matkou Claire, otcem Richardem a sestrami Lizzy a Victoriou. Nastoupil do auta, kde do kufru položil svá zavazadla a hudební nástroje.
loading

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
Zdroj

Scany s Robertem z časopisů

28. prosince 2011 v 17:00 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Ačkoli je teď (pravděpodobně) Rob Pattinson v Londýně, odkud se vždy objevuje spousta nových fotek, tentokrát tomu tak bohužel není.
Našla jsem tedy 2 doposud nepublikované fotky s ním, které se objevily v magazínech.
loading

loading

Robert Pattinson v Londýně (24.12.11)

27. prosince 2011 v 12:27 | MiA |  Candids
Rob přijel na vánoční svátky do svého rodného měsra, kterým je hlavní město Velké Británie. Na Štědrý den byly vyfoceny tyto hotky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Trailer k filmu Bel Ami

23. prosince 2011 v 13:23 | MiA |  Bel Ami
Tento film by měl jít do českých kin buď v únoru nebo březnu následujícího roku. Robert Pattinson v něm hraje novináře Georgese Duroye, který pro svůj kariérní vzestup používá žen a bezohlednosti.
Objevil se k němu trailer a dle něj to vpadá, že to bude velmi zajímavé :)

Nová/stará outake Roba pro Vanity Fair (2011)

21. prosince 2011 v 12:21 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Z letošního photoshootu nafoceného v únoru se objevila nová, velmi krásná fotka s Robertem Pattinsonem.
loading

Nová/stará fotka Roba s Kristen při propagaci Twilight

20. prosince 2011 v 12:20 | MiA |  Appearances
Objevila se starší fotka, pořízená 8.12.2008 v Paříži, kde byl Robert Pattinson s Kristen Stewart v rámci propagace filmu Stmívání.
loading

Nové stilly Roberta z Bel Ami

19. prosince 2011 v 19:12 | MiA |  Bel Ami
Z filmu Bel Ami (Miláček), který by se měl v českých kinech objevit v únoru následujícího roku se objevili 3 nové fotky Pattinsona coby Georgese Duroye.


loading

Oficiální plakát ke Cosmopolis

19. prosince 2011 v 17:12 | MiA |  Cosmopolis
Objevil se první oficiální plakát k filmu Cosmopolis, ve kterém hraje hralvní roli Robert Pattinson.

loading


Oficiální ilustrovaný průvodce filmem Rozbřesk - 1.část

16. prosince 2011 v 20:11 | MiA
Ns stránce mého affs - Hannah jsem našla obsah (fotky) celého průvodce filmem Rozbřesk - 1.část, kde si Robert Pattinson zahrál hlavní roli.
Více v celém článku

Novinky - Bel Ami

14. prosince 2011 v 17:30 | MiA |  Bel Ami
Na internetu se objevila zpráva, že film Roberta Pattinsona s názvem Bel Ami (Miláček) by se měl v českých kinech objevit 9. února 2012. Datum premiéry pro Slovensko je stanoveno na 15. března.
A zároveň vyšly 2 nové fotky z filmu.

imagebam.com imagebam.com
Zdroj: internet :)

Nové stilly z Oficiálního ilustnovaného průvodce filmem - Rozbřesk I. část

13. prosince 2011 v 17:00 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 1
Dnes vychází filmový průvodce filmem Breaking Dawn part I., při té příležitosti se objevila spousta nových , úžasných fotek!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Za fotky děkuji svému aff - robertpattinsonfan
....................................................................................................................................
UPDATE (14.11.) - nové fotky v HQ
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové/staré outakes Roba ze shootu pro TV Week (2010)

11. prosince 2011 v 11:12 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Ano, zdá se to neuvěřitelné, ale tento photoshoot z loňského roku opět pokračuje doposud nezveřejněnými fotkami! (on snad nikdy neskončí) :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Rozhovor s Robertem pro Capricho

9. prosince 2011 v 20:09 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Přiznávám, že jak není moc novinek, nechce se mi přidávat vyhledávat nic staršího a také když už jsem na compu, radši dělám něco jiného než věci na blog. Také má na tom nový podíl nový layout, který se mi špatně zobrazuje (a moc se mi nelíbí). Takže tak.
Od Lady se mi podařilo získat tento super rozhovor s Robem, tak snad se bude líbit.

Bylo vážně skvělé slyšet tě mluvit portugalsky…
Zajímalo by mě, co si o mně ti fanoušci mysleli. Myslí si, že jsem to celý zvoral… Upřímně, jenom jsem opakoval slova, která mi říkali. (směje se)
Jak ses cítil, když jsi viděl Kristen ve svatebních šatech?
Vypadala nádherně. Pro mě to byla velmi lehká scéna. Nemusel jsem se kvůli šatům skrývat jako Kristen. Byla tak vystresovaná, seděla uvnitř domu a čekala, až helikoptéry paparazziů odlétnou. Já jsem byl v pohodě, dokud jsem jí neuviděl, jak jde mým směrem. Když jsem viděl její ustrašený výraz, uvědomil jsem si, že to je i moje scéna, že jsem taky něco musel dělat (směje se). To bylo poprvé, co jsem vyšiloval. Ale byla to krásná scéna.
A postelová scéna? Byla těžká na natočení?
Ne. To bylo lehký! (směje se). Nejtěžší bylo, že když v normálních filmech děláte postelovou scénu, lidé na vás moc netlačí, protože režisér nechce zasahovat a doporučovat, jak by to udělal on. (směje se). Ale v Breaking Dawn to bylo jiné, bylo tu tolik očekávání. Jak udělat všechny ty lidi, kteří na ten moment čekali, šťastné?
Myslíš si, že se vám to podařilo?
Myslím si, že všechna zásluha jde režisérovi Billu Condonovi. Protože jsme neměli moc možností jak natočit hezkou postelovou scénu s ratingem PG 13. Nemůžete toho moc ukázat. Nemůže to být 'úplné', všichni nazí. (směje se)
Existovalo něco, co ti během té chvíle život ulehčovalo?
Ne, nic nemohlo udělat věci míň divnými. (směje se). Byli tam tři chlápci na zlomení postele. Snažil jsem se točit postelovou scénu, zatímco na podlaze ležel obrovskej chlap, kterej se na mě koukal a říkal, co mám dělat.
loading
Styděl ses bez trika?
(Směje se) O přestávkách při natáčení jsem se nás snažil udržet pod přikrývkou. Ale bylo to víc kvůli mně, než kvůli Kristen (směje se). Být posuzovaný podle toho, jak vypadám, je strašlivé. Vyhýbal jsem se tomu celou ságu.
Posiloval jsi kvůli těmto scénám?
Ano. Ale hned jak jsem je natočil a nemusel jsem být svlečený, přestal jsem. (směje se)
Scéna porodu je velmi dramatická. Jaké bylo ji točit?
Četl jsem scénář a nerozuměl jsem tomu. Nevypadalo to jako scéna z Twilight. Vidět Bellu skoro mrtvou a dělat pusou císařský řez. Pomyslel jsem si: "Jak tohle chtějí natočit?"
A Kristen? Byla v pohodě?
Je své roli velmi oddaná a rovněž byla velmi zapojená v Bellině příběhu. Byla při té scéně tak intenzivní, nevím, myslím, že se ty emoce přenesly na mě. Poprvé během celé ságy jsem byl nervózní. Nešlo to natočit jinak. Je to strašidelná scéna.
Taylor Lautner řekl, že Kristen vypadala jako upírka velmi sexy. Je to pravda?
(Směje se) Samozřejmě, sexy bohyně. Vypadala úžasně. Bylo to vtipné, protože Bella je ten typ dívky, která zakopává o vlastní nohu, a potom se změní v tuhle elegantní ženu, něco jako upírskou královnu. Kristen měla tu nejlepší proměnu postavy z nás všech!
Zamyslel ses díky tomuhle filmu, jakým bys byl otcem?
Nikdy jsem o tom moc nepřemýšlel, ale když jsme dělali druhou část filmu, tak jsme točili s 2-3 týdny starými dětmi a to jsem byl vyděšený. Neměl jsem tušení, jak jsou mrňaví. (směje se). K smrti jsem se bál, že je rozbiju.
Chceš být mladým tátou?
To by bylo hezké, protože nemám moc kamarádů. (směje se) Promiňte, nemám mladšího bráchu, moje představa o dětech není úplně vyspělá. (směje se)
Jak bys definoval lásku?
Wow. (směje se). Myslím si, že to je, když jste s někým a necháte tu osobu být sebou samým. Oba musí mít vlastní život, ale s podporou toho druhého. A musíte být schopni dělat to, co chcete. To je jedna z mnoha definicí zamilovaných párů, protože láska je o mnoha dalších věcech.
Opravdu jste se ty, Kris a Tay stali přáteli?
Prošli jsme si touhle etapou našich kariér společně. Je hezké být mezi lidmi, kteří si prošli stejnou věcí. Lehčeji se tak udržuje vaše ego a zdravý rozum pod kontrolou. Každý z nás tří by odsoudil toho druhého, pokud by se změnil/a. Fakt, že jsme po pěti filmech pořád přáteli, je úžasný. Měli jsme štěstí.
loading
Jak bys popsal Kristen?
Je skvělá. Ok, to bylo hrozný (směje se). Je ambiciózní. Líbí se mi její chorobné odhodlání zůstat sama sebou. Je úžasná. Bere věci, které řekne, hodně vážně, něco jako opak mě. (směje se)
Co ses naučil za ty čtyři roky Twilight?
Důležitost toho stát nohama pevně na zemi. Od doby, co jsem se stal hercem, jsem viděl lidi, kterým stačila i menší sláva a kterým se to nepovedlo. Ale většina lidí z Twilight stojí nohama na zemi a stejně tak herci Harryho Pottera. Hodně mi pomáhá mít okolo sebe rodinu a opravdové přátele. To v životě rozhoduje.
Před čtyřmi lety tě sláva šokovala. Co se změnilo?
Všechno. Je zvláštní být pořád středem pozornosti. Cítíte se mocní a myslíte si, že zvládnete všechno, co chcete. Chcete si pamatovat svoje původní sny, protože je pak máte zmatené a překroucené, když okolo sebe máte miliony lidí, kteří vám říkají co dělat. Cítíte se, jako když vás všichni soudí, je jedno, co děláte. Pořád věřím v to, v co jsem věřil předtím.
Vzdal ses snu stát se muzikantem?
Přestal jsem hrát koncerty, protože kdo tam přijde, tak chce jen vidět slavného člověka. Je fajn hrát lidem, kteří se chtějí pobavit a které nezajímá, kdo jsem.
Ale pořád skládáš hudbu?
Ano. Udělal jsem miliony písniček. (směje se) Hraju na kytaru, piáno a violoncello.
V Breaking Dawn - part 2 hraješ na piáno, že?
Učím Renesmee, jak hrát na piáno. Je to hezké. Natáčel jsem tuhle scénu se čtyřletou holčičkou, která hrála líp než já. (směje se)
Je ti 25, co chceš od života?
Nevím, stát se dospělým? Pořád se cítím na 12. Doufám, že dospěju. (směje se)
Ještě jednou bych chtěla velmi moc poděkovat za rozhovor Ladě z blogu

Robert Pattinson v Los Angeles (3.12.11)

5. prosince 2011 v 12:12 | MiA |  Candids
Po několika beznovinkových dnech se objevilo něco nového o Robovi. Sice jsou to paparazzi fotky (chudák, on od nich nemá pokoj), ale aspoň něco.
loading

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Stilly z Bel Ami v HQ

5. prosince 2011 v 12:05 | MiA |  Bel Ami
Po delší době se objevilo něco nového k filmu Bel Ami (Miláček). No, nového...objevili se starší fotky ve skvělé kvalitě.
O víkendu jsem začala číst tu knížku, podle které se to natočilo. Sice jsem přečetla jen 50 stran, ale hrozně mě to chytlo a vypadá to moc zajímavě :)
loading

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Předměty s Robem k filmu Breaking Dawn pt I.

4. prosince 2011 v 12:04 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 1
Novinky bohužel žádné nejsou a tak mě vůbec není moc co přidávat. Loňský rok v prosinci jsem zde dávala věci s Twilight ságou, tak mě napadlo udělat článek, ve kterém budou předměty s Robetem Pattinsonem jako upírem Edwardem Cullenem k filmu Breaking Danm part I.Více předmětů např. klíčenky, trička...najdete v CČ