Červenec 2012

Shrnutí kauzy Kristen Stewart

27. července 2012 v 12:40 | MiA |  News&Info
Opět jsem se inspirovala Katie* (začínám si připadat jako její kopírka :D) a rozhodla se napsat pravděpodovbně poslední článek ke kauzy Kris. Pokud se v ní objeví něco převratného, asi to přidám, ale prozatím to ukončuji. Tento článek bude asi delší, protože bych ráda shrnula své pocity a dojmy.

Kristen v: Celebrity čtou "mean tweets"

27. července 2012 v 7:27 | MiA |  Others
Tak, to minulém článku něco oddychovějšího - i když jsem si zrovna včera večer přečetla další důkazy o její nevinně, uvidíme, jak se to bude vyvýjet. Ať je váš názor jakýkoliv, já si myslím, že by Kris Stewart něco takového neudělala a i kdyby - miluju ji. A jen tak nepřestanu ;).
Moderátor Jimmy Kimmel, který má i vlastní talk show v ní dal několika celebritám k přečtení tzv. "mean tweet" což by se dalo přeložit jako podlý tweet ;)).
Kris se objeví v 1:27 a její zpráva zní: "Měla jsem Kristen Stewart radši, když byla kluk." To co potom udělala :D. Fakt stojí za zkouknutí. Já na to koukám pořád dokola :).
Jaké tweety dostali ostatní se dozvíte v celém článku.

Kristen s Rupertem v Kalifornii (21.7.12)

26. července 2012 v 18:40 | MiA |  Candids
Ano, opět byť nerada se vracím ke kauze, že Kristen "podvedla" Roba s Rupertem Sandersem. Myslela jse, že existuje jen pár fotek a tudíž by se jednalo o fake, ale když jsem našla těchto téměř padesát candids... Pochybuju, že by se s tolika fotkama někdo dělal...Takže nejspíš nezbývá, než přijmout tento fakt ( i když se mi to nějak nezdá, protože K-Stew má nějaké tmavé vlasy...). I přes to, co (asi) udělala ji miluju a věřím v to, že její vztah s Robem toto nějak dobře zvládnou a budou zase spolu. :)
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Další ne/pravé fotky v celém článku

Kristen odchází z posilovny Gold v LA (21.7.12)

26. července 2012 v 18:20 | MiA |  Candids
Zatím poslední candids jsou z 21. července, kdy Kristen Stewart znova navštívila posilovnu Gold v Los Angeles. V ruce má opět svůj iPhone, na nohou prstové boty a po boku dalšího neznámého chlapa :D
Paparazzi fotky v celém článku

Kristen s kamarádem na nákupech v LA (19.7.12)

26. července 2012 v 18:18 | MiA |  Candids
Další fotky jsou z 19. července. Na těch prvních si můžeme všimnout, že předváděla zajímavé kreace, ale zjevně si dělala legraci z paparazzi. Na nohou má prstové boty a v rukou svůj iPhone. Po jejím boku můžeme vidět muže, pravděpodobně půjde o kamaráda, který ji do Whole Foods doprovázel.
Více candids v celém článku

Krisin příjezd/odjezd z posilovny Gold v LA (18.7.12)

26. července 2012 v 18:00 | MiA |  Candids
Další zajímavou novinkou je, že se po dnech kauzy objevilo spoustu nových paparazzi fotek s Kristen Stewart ze dnů 18. - 21. července. Normálně bych je dala asi do jednoho článku, ale chci je řádně okomentovat a prostě si je užít ;).
První jsou fotky s Kris z jejího příchodu a odchodu do posilovky Gold v Los Angeles, kde bude teď bude asi častým hostem, kvůli roli Myi ve filmu Cali. Kde, jak sama uvedla bude muset být v nejlepší formě. Na první pohled to vypadá, že se s tím mužem na fotkách (pravděpodobně osobní trenér) hádá, ale když jsem se pořádně podívala, pak mi to ani nepřišlo ;)
Další fotky v celém článku

Pettyfer v jednání o roli v Cali

26. července 2012 v 17:40 | MiA |  Cali
Nastal čas se vráti do "starých kolejí" a věnovat se příjemnějším novinkám okolo Kristen Stewart. Doufám, že ta nepříjemná kauza utichne a snad vše bude jako dřív. Názor na ni jste si udělat mohli - věřte si čemu chcete, ale já si i o "oficiálním" prohlášení Kristen myslím, že není z její pusy. Už mi je z toho špatně. Ale co se ne/stalo se stalo, takže tak ;-)
K nadpisu: Herec Alex Pettyfer, který je známý např. z filmů Jsem číslo čtyři, Bez kalhot, já jsem ho viděla jako puberťáka ve Stormbreakeru :D je v závěrečném jednání o roli milence Myi (Kristen Stewart) ve filmu Cali. Zajímavostí je, že Pettyfer se narodil 10. dubna 1990, takže je o den mladší než Kris :D
Média prezentují scénář ve zkratce: Hrdličky Mya a Chris ze San Fernadlo Valley, kteří prodávají falešnou nahrávku a s penězi utečou. O několik let později se Mya musí "vrátit z mrtvých", aby zachránila mladší sestru, kterou za sebou v Cali nechali.


Kauza Kristen: Viník nebo oběť?

26. července 2012 v 15:00 | MiA |  News&Info
Když jsem u svého aff Katie* narazila na tento článek, musela jsem ho sem dát, protože opravdu nechci aby se tak úžasnému člověku jako je Kristen Stewart mediálně ubližovalo a ničilo jí to pověst! Svůj názor jsem již uvedla ve včerejším článku a můj vztek na US Weekly je tak velký, že ani použití veškeré vulgární slovní zásoby by na to nestačilo!
Prosím, přečtěte si následující článek a pokud možno jej šiřte dál. Nedovolte médiím, aby ničily vztah Kristen a Roba!
Kristen Stewart Cheats on Robert Pattinson With Director Rupert Sanders

Fanoušky po celém světě včera zasáhla zpráva, kterou vydal v nejnovějším čísle bulvární časopis US Weekly - "Kristen (Stewart) podvádí Roba (Pattinsona)." V časopise jsou také k dohledání i "exkluzivní fotky," na kterých je možné vidět, jak se Kristen tulí ke svému novému milenci, kterým je "údajně" režisér filmu Sněhurka a lovec, Rupert Sanders. Díky této kauze došlo k tomu, že se fanoušci Kristen nebo Roberta, začali hádat jeden s druhým a několik z nich dokonce napsalo, že po tomhle už dál nedokáži nebo nechtějí být Kristeninými fanoušky. Myslím si, že praví fanoušci Kris by tomuto nikdy neuvěřili, ale to je můj názor. Po včerejším článk jsem se rozhodla publikovat Katiin článek o celém tom humbuku. Doufám, že některým z vás to pomůže, než Kristen úplně odstoudíte, protože...tohle všechno je jenom LEŽ!

Pravda o Kristeniném "podvádění" Roba

25. července 2012 v 17:50 | MiA |  News&Info
Je to kauza dnešního dne - Kristen Stewart "podvádí" svého přítele Roberta Pattinsona s jiným britem a to s režisérem filmu Sněhurka a lovec. Tak to praví bulvární časopis US Weekly a je to samozřejmě NAPROSTÁ LEŽ! Proč? To se dozvíte, když budete číst dál.
Kristen Stewart Cheats on Robert Pattinson With Director Rupert Sanders
"Exkuzivní foto" na kterém je "údajně" Kris zachycena na tajném rande s Rupertem 17. července v Los Angeles ( on byl ale toho dne v dalekém Londýně ;) - že by dvojník :DD ?). A taky se naskytuje otázka: Proč vyšly fotky až o týden později? Cháchá! ;-). Fotku můžeme vidět hned na obálce a na dalších stranách hned po otevření (scany).
Ale chci vás přesvědčit o tom, aby jste bulváru nevěřili. Protože, jestli se trochu zajímáte o K-Stew, myslíte si, že by přítele s kterým je několik let a soudě dle aktuálních paparazzi fotek šťastná a miluje jej podváděla? A navíc se Sandersem, který má manželku a dvě děti? Myslíte si, že ona i kdyby se mělo jednat o úlet je takový typ? Ano, nevíme o ní hodně věcí, jako donedávna to, že umí hrát golf ale domnívám se, že ona taková není!
Bylo by dobré podotknout, že modelka Liberty Ross, manželka režiséra pro australské rádio potvrdila, že fotka k vidění na titulce je její upravená fotka - tzn. fotku na níž je Liberty se svým manželem Rupertem byla předělána a jen tak mimochodem, Kris na ní chybí ucho :D.
Takže, tady jsou důkazy photoshopu:
Závěrem bych chtěla říct, že váš názor se od mého může lišit, když uvěříte pomluvám od neseriózního bulvárního plátku. A zřejmě nebudete jediní. Jenže bulvár je od toho, aby zíslával "žhavé" informace, fotky apod. Navzdory tomu, že díky tomu mohou poškodit Robsten a Sandersově rodině - a možná jim o to i šlo.
Já totiž věřím lásce Roberta a Kirsten a ne bluváru!

Za několik objasňujících fotek a informací děkuji


Outtakes Kristen pro Vanity Fair & ELLE France

24. července 2012 v 19:19 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Z photoshootu pro Vanity Fair, nad kterým se neustále rozplývám byly publikovány tři nové nádherné fotky - mým favoritem ze shootu je nyní ta, na které je Kristen Stewart v modrých šatech s pejsky (všimněte si, že má na ní i modré oči).
Kris byla letos také na třech verzích magazínu ELLE. Dosud nepublikovaná outtake je z té francouzké. Bohužel jsou tyto čtyři krásné fotečky otagované.
Vanity Fair ♥
image host image host image host
ELLE
image host

Teen Choice Awards 2012

23. července 2012 v 14:30 | MiA |  Appearances
Včera ( v našem čase ráno) proběhlo vyhlašování cen Teen Choice Awards. Filmy Breaking Dawn part I. a Snow White and the Huntsman byly nominováni hned v několika kategoriích. Robert Pattinson a Kristen Stewart si tedy přišli pro své ocenění. A ve kterých kategoriích zvítězili?

ULTIMATE CHOICE AWARDS - získala Twilight sága a to z toho důvodu, že během 4 let obrdžel na 41 cen
FILM - ROMANCE: Breaking Dawn part I.
HEREČKA - ROMANCE: Kristen Stewart, Breaking Dawn part I.
FILMOVÁ HVĚZDA LÉTA - Kristen Stewart, Snow White and the Huntsman

Oceněná Kristen si pro předávání oblékla sáčko od Roberta Cavalliho. Přišlo mi, že jeho barva ladila s barvou košile Roba ;). Pár pak své ceny v podobě surfů věnoval fanouškům (což celkem chápu, vždyť kdo by chtěl doma skladovat takový krám? :D) Poměrně mě překvapilo, že se ze show objevilo docela málo fotek.
Acepfksv Acyu8ovu
Další fotky a videa v CČ

Nové/staré outtakes Kristen pro Glamour (2011)

22. července 2012 v 14:30 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Z loňského photoshootu, který Kristen Stewart nafotila pro magazín Glamour byly publikovány desítky doposud nezveřejněnývh fotek.
AcpsywndAddfae5m
Várka outtakes v celém článku

Kalendář SWATH 2013

22. července 2012 v 14:24 | MiA |  Snow White and the Huntsman
Ukázku z tohoto kalendáře jsem na blog dávala již před několika měsíci, když ale byly ale uveřejněné nové fotky z něj, nemohla jsem odolat ;). Opravdu doufám, že kalendář bude i v Česku, protože bych byla opravdu ráda, kdyby mi visel na stěně :).

Další scany (spíše fotky) v celém článku

Robert pro magazín Blackbook

21. července 2012 v 20:30 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Rob Pattinson poskytl rozhovor a nafotil photoshoot pro zářijové vydání magazínu Blackbook. Zatím máme k dispozici pouze scany, ale v HQ kvatitě. Zajímavostí je, že na ruce mu bylo namalováno umělé tetování a na mnoha fotkách, včetně té titulní má na sobě oblečení značky Balenciaga, jejíž tváří parfému bude na podzim jeho přitelkyně kristen Stewart.
P.S. Bývalý model se zkrátka pozná ;)).
UPDATE: Outtakes (ne scany) z photoshootu vyšly v MQ.
Scany v celém článku

Kristen na golfu v Malibu (20. 7. 2012)

21. července 2012 v 20:10 | MiA |  Candids
Ano, také jsem tomu zprvu nevěřila, ale na těchto fotkách je opravdu Kristen Stewart, jak hraje GOLF. Zahrát si tento "sport" (uvozovky proto, že si o něm myslím svoje :P :D) byla se svým tatínkem v Malibu, Kalifornii. Je to snad vůbec poprvé, co ji paparazzi přistihli při nějakém sportu. Myslím, že i pro ně to bylo překvapení, kdo tušil, že Kris golf hrát umí? (No, rozhodně líp než já :DDD). Povšimněte si také její obuvi - nezvolila tradiční golfové boty, ale pětiprstové. Každopádně se jedná o naprosto unikátní fotky ;).
Adxljexk Acv4a4ws
Kochejte se více snímky v celém článku :)

Robert v Los Angeles (20. července 2012)

21. července 2012 v 19:50 | MiA |  Candids
Rob Pattinson byl včera vyfocen ve svém autě v Los Angeles. Před paparazzi se skrýval a bylo poznat, že je mu jejich pozornost velmi nepříjemná.

image host image host image host
Pár dalších candids v celém článku

Klipy z Breaking Dawn part 2

21. července 2012 v 19:31 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
Comic - Con se uskutečnil něco kolem týdne zpět, ale určitě si pamatujete, že se na něm promítalo několik ukázek z filmu The Twilight Saga: Breaking Dawn part 2. Tehdy žádné videa se záběry uveřejněny nebyly. To se ale změnilo. Fanoušci přítomní na panelu ukázku natočili a vyslali do světa. Na prvním můžeme vidět Bellu a její pocity po proměně a první lov. Na druhém ji Cullenovi učí, jak se chovat, aby vypadala jako člověk. Doporučuji shlédnout co nejdřívě, je velká šance, že klipy budou smazány Summitem.


Nový still z Cosmopolis

21. července 2012 v 19:10 | MiA |  Cosmopolis
Z filmu Cosmopolis v režii Davida Cronenberga s Robertem Pattinsonem byl uveřejněn nový still a další vyšel v HQ.


image host

Kristen v Los Angeles (19. července2012)

21. července 2012 v 10:10 | MiA |  Candids
Byly uveřejněny další candid fotky s Kristen Stewart ze čtvrtka. Tentokrát ji můžeme vidět v odpoledních hodinách u jejího Mini Cooperu, když navštívila místní studio. Velmi jí to slušelo - oblékla si tričko s nepřehlédnutelným logem značky Adidas a doplnila ho mini šortkami od téže značky, z kolekce od Stelly McCartney. Taky si můžeme všimnout mobilu v její levé ruce, který pestrý barevný kryt. Do vlasů se jí opíralo slunce a ty působily zlatým dojmem.
Ah ano, nějak jsem se zasnila :-D. Ale pochopte, miluju Krisí, její vlasy a auta Mini takžé... :-D Btw, tento článek jsem přednastovovala včera večer. Momentálně kydnu (a možná i kynu :-DD) na cyklo závodech v Chuchli. Což je pro mě jako antisportovce učiněné zlo, mno :-). Takže pokud by jste chtěli hodit pokec se znuděným člověkem, víte, kde mě najít ;-). Těším se (třeba právě na tebe) :-D

Více foteček s krásnou Kris :-) v celém článku

Robsten na koncertě B. Longa v LA

20. července 2012 v 12:21 | MiA |  Candids
Robert Pattinson a jeho partnerka Kristen Stewart byli včera v noci na koncertě Bobbyho Longa v losangelském Hotel Cafe. Paparazzi je vyfotili při jejich příchodu. Dle svědků co na akci byli, tu s nimi bylo několik dobrých přátel. Jsou prý spolu velmi roztomilí - Rob ovinul své paže kolem Kristen a políbil ji na krk ♥. Dále popíjel pivo Stella a Kris se pohupovala do rytmu. Po koncertu si zašli do blízké restaurace.
loading loading
Více fotek v celém článku