Srpen 2012

Nové fotky Kristen pro Florabotanicu

24. srpna 2012 v 18:45 | MiA |  Balenciaga Paris: Florabotanica
Dnes a včera byla publikována promo fotka Kristen Stewart pro kampaň parfému Florabotanica od francouzské značky Balenciaga. Jedna byla zveřejněna společně se článkem o této vůni ve španělském vydání ELLE, na druhé je s kreativním ředitelem Balenciagy, Nicolasem Ghesquirem.
Které promo se vám líbí více? Mě rozhodně to z ELLE, dle mého názoru je to zatím nejlepší foto z kampaně :-).
Scany z ELLE magazínu
image host image host

Rob v Jimmy Kimmel Live

24. srpna 2012 v 18:40 | MiA |  Appearances
Robert Pattinson se ve středu zastavil v talk show Jimmyho Kimmela, kde propagoval svůj nejnovější film Cosmopolis. Ten v českých kinech již běží od 9. srpna.
V celém článku najdete interview, HQ stilly a především spousty fotek z příjezdu/odjezdu a podepisování se fanouškům.

Kristen v Los Angeles (20. srpen 2012)

21. srpna 2012 v 14:00 | MiA |  Candids
Měla jsem slzy v očích, když jsem uviděla ty fotky! Skoro po měsíci máme důkazy o tom, že Kris žije ;). Snad poprvé jsem byla ráda za paparazzi.
Tak, pojďme si tyto candids rozebrat! ;D Hodně se hovořilo o tom, že se Robsten rozešli, ale...Kristen na sobě má: Robovu kšiltovku, batoh, brýle a prstýnek od něj. :3♥. Doufejme tedy, že je to na dobré cestě... Dále měla oblečené stejné tričko, co na Comic Conu a pravděpodobně si pořídila nové auto. V rukou měla jakési šáší a kelímek od McCafé a na nohou boty od Vans. Na fotkách můžeme vidět muže s vysoko vytaženými ponožkami :DD. Pravděpodobně osobní asistent či tak něco :).
Já jen doufám, že se dočkáme dalších fotek a to dříve než 6. září, kdy bude Kris na filmovém festivalu v Torontu.
Acqbtitj Ach8nc80
Další fotky v celém článku

Little Whies Lies: On the Road

21. srpna 2012 v 12:50 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Kristen Stewart je coby Marylou z filmu On the Road na zářijové titulce časopisu Little Whies Lies. Na tom by nebylo nic zvláštního, pokud by úvodní strana nebyla ručně nakreslená! V duchu filmové adaptace románu od Jacka Kerouacka se nese celé číslo . Je ilustrované v ruce a přepsané na stroji jako jeden svitek. V prodeji bude od 23. srpna, takže snad můžeme očekávat další scany.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Zdroj:

Nové/staré portréty Roba z Comic Conu

21. srpna 2012 v 12:30 | MiA |  Appearances
Na Comic Conu byla pořízena řada fotek a mezi nimi i tyto portréty Roberta Pattinsona. Ty, které byly v MQ kvalitě jsou k dispozici v HQ a přibyla k nim i spousta dalších MQ :-)).
image host image host image host

Filmové obaly na knihy BD + promo plakát

21. srpna 2012 v 12:12 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
Jak tomu již bývá u většiny filmových adaptací knih a Twilight sága není vyjímkou, tak kniha je vydána znovu a na jejím obalu můžeme vidět promo fotky k filmu. K dispozici jsou dva přebaly - s Bellou a Renesmee a druhý rovněž s nimi a Robertem Pattinsonem coby Edwardem. Mě se více líbí ten s druhý, první mi přijde takový umělý a trochu vypadá jako fanmade. Myslím ale, že se jich stejně, jako jejich přechůdců nedočkáme.
Také byl uveřejněn plakát (bohužel potagovaný) a triem Bella-Edward-Jacob, který jsme již mohli vidět, nyní je však ve větším formátu.
image host Abxa6ivj

Staré fotky Kristen z britské tiskovky ke SWATH v HQ

21. srpna 2012 v 11:30 | MiA |  Appearances
13. května proběhla tisková konference k filmu Snow White and the Huntsman v rámci britského propagačního turné na hradě Arundel. Kristen Stewart zde nemohla chybět, ale fotek s ní bylo málo, publikovány byly po částech a navíc ve špatné kvalitě. To se však změnilo a snímky máme v HQ kvalitě. Navíc se také objevila fotka, na níž můžeme vidět K-Stew s časopisem Film In v ruce.
Vše v celém článku.
Abpwowmt

Robův odchod z baru v NYC (16.8.12)

21. srpna 2012 v 11:00 | MiA |  Candids
Robert byl o čtvrteční noci zachycen paparazzi při svém odchodu z baru East Village v New Yorku.
Adcqjzjf Abrwmvpv
Další fotky v celém článku

Nové klipy z Cosmopolis

21. srpna 2012 v 10:40 | MiA |  Cosmopolis
Vyšly tři nové video ukázky v HD kvalitě ze snímku Cosmopolis, ve kterém hraje Rob Pattinson hlavní roli. Film můžete aktuálně shlédnout i v našich kinech.


MTV First s Robem

21. srpna 2012 v 10:30 | MiA |  Appearances
Minulou středu navštívil Robert Pattinson v rámci propagace filmu Cosmopolis pořad MTV First, kde odpovídal na otázky Joshe Horowitze.
Acuce4er
HQ fotky a screencaps v celém článku

Nový still a klip z Cosmopolis

16. srpna 2012 v 14:34 | MiA |  Cosmopolis
Z filmu, jehož propagace v těchto dnech probíhá v New Yorku byl zveřejněn nový still a video.

•→→→ KLIP←←←•

Rob a David Cronenberg v Times Talks Q&A

16. srpna 2012 v 14:20 | MiA |  Appearances
Režisér Cosmopolis, společně a představitelem hlavní role - Robertem Pattinsonem navštívili pořad spadající pod New York Times, kde zodpověděli spoustu otázek. Rozhovor je dlouhý, ale prý vtipný a stojí za to. Kdyby byl kratší, tak ho přeložím, ale na tohle jsem moc líná :D. Dostal mě Robův outfit, především ta kšiltovka vzad a rozeplý poklopec :DD

Adlcz2us

Kristen "vyhozena" z Balenciagy a pokračování SWATH?

15. srpna 2012 v 20:00 | MiA |  News&Info
Pokud sledujete novinky ohledně Kristen Stewart, pravděpodobně jste natrefili na tyto zprávy: Byla "vyhozena" od Balenciagy jako tvář její kampaně k parfému Florabotanica a nepočítá se s ní pro natočení pokračování Sněhurky a lovce. Jak jste asi uhodli, jedná se opět o bulvární informace. Ale, jak se říká, na každém šprochu, pravdy trochu. Tak si pojďme objasnit, jak to ve skutečnosti je. Jen bych chtěla říct, že jsem článek již jednou napsala, byl skvělý, ale díky jedné, s prominutím zkurvené funkci blog. cz jsem o něj přišla. Omlouvám se, ale pravděpodobně nebude dosahovat originálu. Takže tak, pojďme k tématům... :-)

Pokračování Sněhurky a Lovce
Bulvár Hollywood Reporter včera napsal tuto zprávu:"Universal se rozhodl nahradit pokračování Sněhurky a lovce, solo filmem jen o Lovci, kde si zahraje Chris Hemsworth. Kristen nebude přizvaná k tomu, aby se na pokračování vrátila." Jenže Universal se k celému případu vůbec nevyjádřil a pouze zvažuje možnosti. Ať máte na názor kauzu jakýkoliv, dle mě by bylo nejjednodušší aby se "dvojky" ujal někdo jiný než režisér Rupert Sanders, který jak se domnívám je iniciátorem, byť všichni házejí špínu na K-Stew. Ale bylo by až trapné, kdyby se ti dva společně objevili na place poté, co se mezi nimi (údajně) stalo a jaké šílenství to vyvolalo.
O "vyhazovu" od Florabotanica
Stejně jako v předchozím případě se jedná o výmysl médií. Příběh vznikl pravděpodobně díky tomu, že naše oblíbená herečka není k vidění v reklamním spotu na tento parfém. Zdroj od pařížské značky však potvrdil, že šlo o úmysl a Kris v reklamě účinkovat neměla, figuruje pouze na propagačních fotografiích. Myslím si však, že je škoda, že ve spotu neúčinkuje, ale třeba se od ní někdy videa k vůni dočkáme ;-).

Zdroj

Kristen s Nicolasem Ghesquiere ve Vogue (2)

15. srpna 2012 v 20:00 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Fotografie Kristen Stewart a kreativního ředitele značky Balenciaga, Nicolase Ghequiere jsme se dočkali v HQ kvalitě. Dále přibylo Behind the scenes video, a z něj i několik screencaps. Kompletní video jsem shlédla, ale bohužel bylo odstaňono. V čísle, které vyšlo ke 120. výročí magazínu se fotograf Norman Jean Roy rozhodl nafotit portfolio nejvlivnějších lidí v módě pod 45 let, kam oba právem patří.

Rob v Good Morning America

15. srpna 2012 v 16:30 | MiA |  Appearances
Dnes ráno, v rámci propagace filmu Cosmopolis Robert Pattinson navštívil pořad Good Morning America, v němž byl před pár dny jeho kolega ze snímku, Paul Giammatti. Řeč byla tedy hlavně o tomto filmu, když padla zmínka o kauze, odpověděl, že je zde proto, aby propagoval svůj film a ne aby prodával svůj soukromý život. Více se dozvíte ve shrnutí tohoto rozhovoru, které jsem přeložila. Fotky a videa najdete v celém článku.

Poté, co novinář Roba přivítal a řekl, že je to poprvé, co Rob do GMA přišel, Pattinson řekl, že se cítí jako v nočním klubu :-). Moderátor řekl, že Jon Stewart mu nabídl zmrzlinu, tak mu nabízí krabičku s cereáliemi. Robertova reakce byla taková, že si ji prohlédl a prohlásil, že má příliš mnoho kalorií :-D.
Moderátor řekl, že jeho výkon v Cosmopolis je skvělý, ale záleží na fanoušcích, zda se filmu povede dobře. Rob řekl, že fanoušci jsou pro film nadšeni a opět se ponořil do zkoumání kalorií v cereáliích :-).
Moderátor řekl, že o tom nechce mluvit a Rob dodal, že je tam o tom, aby mluvil o svém filmu a ne svém soukromém životě. je v televizi, aby propagoval snímek.
Ptal se, zda si Rob zvykne a on odvětil, že ne, protože, když si zvyknete, pak se z toho zblázníte. Co se sním stane je šílené, je to skvělé, ale v určitém momentě se musí pozastavit.
imagebam.com imagebam.com
Moderátor pouští ukázku z návštěvy Paula Giamattiho, kde mluví o dívkách, které přišli s ním, Rob se směje a říká, že Paul má více dívek jako on. Hovořilo se o scéně, kterou má s Paulem a jenž trvá dvacet minut. Pak pouští krátký přehled z filmu.
Rob mluví o své roli a říká, že se mu líbí, že žije obtížně. Herec se snaží žít v moderním světě a eric má pocit, že žije v budoucnosti. Tam je mnoho společného s životem Roba.
Moderátor zmiňuje sexuální scény s Juliette Binoche. Eric je miliardář a Rob včera v rozhovoru řekl, že paparazzi by měli miliardáře a finančníky sledovat a svět by byl lepší. Neví, proč paparazzi sledují herce, ale pravděpodobně je to proto, že jim jejich životy připadají zajímavé. Kdyby to tak bylo s finančním světem, bylo by to mnohem lepší.
Moderátor se zeptal, proč nemá svého publicistu a Robert říká, že Nick, jeho manažer zastává tuto roli a dává dobré rady.
Novinář uzavírá rozhovor s tím, že film je skvělý.

Candids Roba z New Yorku (14. srpna 2012)

15. srpna 2012 v 14:50 | MiA |  Candids
Paparazzi včera dvakrát "nachytali" v ulicích New York City. Jedny fotky jsou když se vracel z tiskové konference ke Cosmopolis a druhé na procházce večerním městem. Robertovi to ohromně slušelo - na tiskovku si oblékl džíny od Levis a na nohou měl boty od Converse. Vypadal neskutečne smutně. Je mi do pláče, když ho takhle vidím...
Adkn3dyg Abw5vphs

Tisková konference ke Cosmopolis V NY

15. srpna 2012 v 13:13 | MiA |  Appearances
Včera se uskutečnila tisková konference k filmu Cosmopolis s Robertem Pattinsonem a Davidem Cronebergem. Poměrně překvapivě se toho z ní toho moc není - prozatím máme k dispozici jen jednu fotku a kousek rozhovoru. Pravděpodobně ještě něco přibude, pokud ano, tak článek budu aktualizovat :)
UPDATE: Přidáno video, ve kterém jsou zodpovězeny otázky fanoušků
Ukázka z rozhovoru pro Showbiz Tonight
Odpovědi na otázky fanoušků z Facebooku

Premiéra Cosmopolis v New Yorku (2)

15. srpna 2012 v 12:30 | MiA |  Appearances
Z pondělní premiéry filmu Davida Cronenberga Cosmopolis, kde hraje Rob Pattinson hlavní roli - milionáře Erica Parkera byly zveřejněny další fotky a pár videí. Kochejte se ;D. vše, jako již tradičně, v celém článku.
image host image host image host image host

Pattinson a Cronenberg v NYSE

14. srpna 2012 v 17:30 | MiA |  Appearances
Rob a David Cronenberg navštívila největší burzu akcií světa - New York Stock Exchange. Kolem třetí hodiny našeho času vešly do budovy a o půl hodiny později zde zazněl zvon k slavnostnímu uvítání filmu Cosmopolis.
loading

imagebam.com imagebam.com image host
Více fotek a delší verze videa v celém článku

Rob v The Daily Show

14. srpna 2012 v 11:50 | MiA |  Appearances
Kromě premiéry Cosmopolis byl Robert Pattinson i v talk show Jona Stewarta s názvem The Daily Show. Ačkoli padly tři zmínky ohledně kauzy s Kristen Stewart, Rob to nekomentoval - držel se svého, vtipkoval a smál se.
Video je dostupné, ale ne přes Youtube, takže ho nedokážu vložit, tak vám bude muset stačit odkaz na interview, jenž najdete ZDE. V celém článku najdete screencaps, tak aspoň něco ;).
Ads7h6vv

image host image host image host