Září 2012

Kristen pro Glamour DEU

25. září 2012 v 9:25 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Kris poskytla rozhovor německému vydání časopisu Glamour. Ten byl zveřejněn v říjnovém čísle. Bohužel k němu nebyly nafoceny nové fotky, redakce použila starší outtakes jak ze svého archivu, tak i z archivu jiného časopisu. Interview je o módě, slávě a falešných emocích. Rozhodně doporučuji přečíst. Za překlad děkuji svému aff Katie*.
Add9c7qm
Je to jedno z těch odpolední, kdy se léto nedokáže rozhodnout, co dělat. Tmavé a deštivé mraky zdobí oblohu Paříže. Policisté před Elysejským palácem vás odhánějí na druhou stranu ulice, protože musíte udržovat bezpečnou vzdálenost. To mi nevadí, protože tohle je místo, kde nacházím vchod do hotelu Le Bristol. V tomto hotelu stojí káva 9 euro (asi 225 korun) a club sendvič 41 euro (asi 1 021 korun). A přesně tohle je místo, kde mě čeká rozhovor s Kristen Stewart.
22letá herečka přijela do hlavního města Francie, aby zde prezentovala Florabotanicu, vůni od Balenciagy. Nahradila tak Charlotte Gainsbourg jako oficiální tvář této značky. Způsob, jakým vstane ze starého gauče, vám vůbec nepřipomíná bledou Bellu Swan - roli z Twilight filmů, která z ní udělala superstar. Má na sobě tmavě modrý proužkovaný kostýmek s kraťasy a spolu s ním i bílé tričko se zářivě barevným grafickým potiskem a polo-botky s vražedně vysokými podpatky - všechno od Balenciagy, samozřejmě. Během rozhovoru si sedne s rozkročenýma nohama jako chlap a neustále vás sleduje se svýma světlýma zelenýma očima. Je velice soustředěná, hodně a rychle mluví s překvapivě vulgární americkou angličtinou. Nic se pro ni nezdá být cizí, než pro módní průmysl krátké rozmluvy. Hodně se směje. Otázky o Robertu Pattinsonovi a možné aféře jsou přirozeně zakázány pokládat.

Rob na Van Cleef & Arpels pro LA Dance Project v Disney Hall

24. září 2012 v 10:10 | MiA |  Appearances
Robert navštívil v sobotu 22. září slavnostní večeři pořádanou pro program s názvem LA Dance Project choreografa a tanečníka Benjamina Millepieda (manžel Natalie Portman).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Další fotky + tweety o akci v celém článku

People: Nové promo, stilly a BTS fotky

24. září 2012 v 10:00 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
Ve vydání magazínu People, které se zaměřuje na poslední film Twilght ságy - Breaking Dawn part 2, byly ve článcích publikovány nové stilly z filmu i natáčení a nová promo fotka s hlavními hrdiny v čele s Kristen Stewart a Robem Pattinsonem.
Vše v celém článku

Kristen v Madame Figaro

24. září 2012 v 9:50 | MiA |  Photoshoots&Magazines
V aktuálním čísle francouzského magazínu Madame Figaro Kristen Stewart figuruje coby cover girl a tudíž můžeme uvnitř najít nové fotky a rozhovor. Přiznám, že jsem byla snímky lehce zmatena, protože se o několik dní dřívě objevili v kanadském vydání magazínu ELLE. No, poté co byla v MF vydána i nová outtake, můžeme spíše soudit, že photoshoot byl nafocen pro ni a ELLE si fotky vypůčilo.
image host
Scany v celém článku

Nová/stará fotka Kristen s fanouškem

24. září 2012 v 9:40 | MiA |  Fans
Na internetu byla publikována starší fotka Kristen Stewart s neznámým fanouškem a dle Krisiných vlasů ;DD můžeme odhadovat, že byla vyfocena v době, kdy byl natáčen film Sněhurka a lovec. Snímek mi přijde docela vtipný, hlavně díky Kristenině výrazu se zavřenýma očima :D.

Promo fotka BD part 2 z japonské pohlednice

24. září 2012 v 9:30 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
Na potisku japonských pohlednic z témat Twilight ságy se našla i jedna, na které je nová promo fotka k Breaking Dawn part 2.

BTS video z focení Kristen pro Florabotanicu

24. září 2012 v 9:24 | MiA |  Balenciaga Paris: Florabotanica
Z focení reklamních promo fotografií k parfému Florabotanica od pařížské značky Balenciaga, jehož je Kris Stewart tváří bylo zveřejněno video, ve kterém herečka mluví o této značce a zkušenostmi s pdobnými kampaněmi.
Screencaps naleznete v celém článku.
"Nikdy takového jsem ještě nikdy nedělala," říká Kristen Stewart v zákulisí focení svého Balenciaga photoshootu se Stevem Meiselem. A není to jen RP diskuse - parfém Florabotanica od této značky je pro Kristen první hlavní kampaň. "Je to zvláštní pocit, který herečky s módou získají," vysvětluje. Ale ta zvláštnost může být přesně to, co přitahuje návrháře značky Balenciaga, Nicolase Ghesquierea.

Kristen na promítání On the Road v New Yorku

23. září 2012 v 15:30 | MiA |  Appearances
Kris Stewart společně s Gerrardem Hetlundem a režisérem Walterem Salsem navštívili slavnostní promítání (nezaměňujte s premiérou ;)) jejich filmu v New Yorku. Kristen to velmi slušelo, měla na sobě košili Balenciaga, kalhoty ALCTD a model bot Cruise 2013 sandal od Jimmy Choo.
Aby25ns1

image host image host image host image host
Fotky z projekce v celém článku

Candids Kristen (5. - 9. září 12)

23. září 2012 v 15:15 | MiA |  Candids
Tento článek je jakýmsi souhrmem všech paparazzi fotek a videí, které byly pořízeny ve dnech 5. až 9. září, kdy Kris propagovala film On the Road na festivalu v Torontu. Po rozkliknutí celého článku se blíže dozvíte, kdy a za jaké situace byly obrazové záznamy zachyceny.
image host image host
image host image host image host
Vše v celém článku

Rob odchází z akce SU2C (7. září 12)

23. září 2012 v 14:50 | MiA |  Candids
Paparazziům se po skončení akce pořádanou organizací Stand Up To Cancer, kde Robert vystoupil na získání více peněz pro nemocné rakovinou podařilo Pattinsona zachytit při odchodu z ní.
Abzktmmd Další fotky v celém článku

Rob pro SU2C

23. září 2012 v 14:40 | MiA |  Appearances
Robert se 7. září zúčastnil akce, kterou pořádala organizace Stand Up 2 Cancer, která bojuje proti rakovině.
Podpořil zde to, aby lidé přispívali, větou: "Každý cent, který jde na výzkum mění životy pacientů a jejich rodin právě teď." V zákulisí se setkal s lidmi, z Centa léčby rakoviny.
Adt9clq2
Fotky a video v celém článku

Tisková konference On the Road v Torontu

23. září 2012 v 14:30 | MiA |  Appearances
V rámci propagace filmu On the Road na festivalu v Torontu se Kristen Stewart a její kolegové zúčastnili i tiskové konference. Během ní vznikla velká řada rozhovorů, které pravděpodobně seskupím později do samostatného článku, poté co přidám informace z doby mé nepřítomnosti na blogu. V tomto článku tedy najdete fotky, portréty apod.

Premiéra On the Road na TIFF

21. září 2012 v 19:19 | MiA |  Appearances
Kristen Stewart společně s hereckými kolegy - Garrettem Hedlundem, Kirsten Dunst a režisérem Walterem Salesem nechyběla na premiéře jejich filmu On the Road na Mezinárodním festivalu v Torontu (Toronto International Film Festival - TIFF) . Událost to byla velmi očekávaná a to z toho důvodu, že Kris poprvé od provalení "nevěry" se Sandersem navštívila veřejnou akci. Bylo na ní vidět, že velmi zhubla, a úžasné šaty Zahaira Murada doplněné modelem lodiček Anouk od Jimmy Choo její štíhlost zdůrazňovali. Mohli jsme zaznamenat i změnu jejího make-upu (celkově mi K-Stew přijde opálenější), který je slušivý, menší výhrady bych měla snad jen ke zvýraznění obočí. Skvostný účes bohužel zvýraznil lehce odstáté uši ale ty v případě Kristen působí spíše roztomile ;). Novináři měli zřejmě zakázáno se již na zmiňovanou kauzu ptát, takže rozhovory se téměř výhradně točí jen kolem OTR.
Adc5sskp Acuziayq
image host image host image host image host
Vše v celém článku

Rob na MTV Video Music Awards

21. září 2012 v 18:18 | MiA |  Appearances
Robert Pattinson a jeho kolegové od filmu The Twilight Saga: Breaking Dawn part II. představili na předávání cen nejlepším videoklipům, jež vyhlašuje MTV a proběhlo 6. září.
Hovořilo se také o tom, že na akci bude i Kristen Stewart ale ta se nezůčastnila o to z toho důvodu, že ve stejný večer byla na premiéře svého filmu On the Road v Torontu.
Adhreqrd
Fotky z pódia i backstage, screencaps a videa c celém článku

Kristen pro ELLE Kanada

14. září 2012 v 19:19 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Kris je i v dalším říjnovém časopisu, a byť jí nepatří titulka, můžeme s ní v kanadské ELLE najít třístránkový článek, v rámci nějž vznikl nový photoshoot i rozhovor, ve kterém se mluví o módě, vaření a vyrůstání v záři reflektorů. Celý rozhovor, za jehož překlad děkuji Katie* najdete v celém článku.
ODKRYTÝ ŽIVOT
Kristen Stewart mluví o vyrůstání před září reflektorů
Když mluvíte o Kristen Stewart, zdá se nemožné udržet krok s vířícími diskuzemi o jejím soukromém životě. S herečkou jsem mluvila krátce předtím, než se objevily ony osudné fotky - neměla jsem k dispozici žádné drby. Hodlám se vyhnout všem výhružkám smrti a fámám, které kolují na Twitteru.
Zde je, co řeknu…
Stewart se mi představí ještě před naším oficiálním setkáním. "Ahoj, Kat? Tady je Kristen," říká, její hlas je v telefonu nezaměnitelný, i přesto, že mi volá odkudsi z Paříže.
To je všechno.
Protože tak to obvykle nechodí. Obyčejně novinář zavolá, jestli má čas udělat rozhovor naše "slečna Stewart," popřípadě jiná slavná osobnost - abyste pochopili, je špatně, když je oslovujete křestním jménem (i když jsou třeba častokrát mladší než vy). Potom dá novinář telefon asistentovi, který následně (a nemám důkaz, ale vím, že je to tak vykreslováno) celou dobu chatu drží telefon u ucha celebrity.
Vypadá to, že Stewart se o telefon stará sama.
Kromě konce Twilight ságy jsme si promluvili i o tom, jaké to pro ni je, být tváří nové vůně značky Balenciaga, Florabotanica, o středoškolských tyranech, koláčích a učením, jak se příliš nestarat o rozhovory.

Kristen pro Vogue UK

14. září 2012 v 18:30 | MiA |  Photoshoots&Magazines
10. září vyšlo ve Velké Británii říjnové číslo módního magazínu Vogue. V něm můžeme najít rozhovor s Kristen a nový photoshoot, který nafotil Mario Testino, jež spolupracoval s K-Stew i na úžasném shootu pro Vanity Fair.
Fotky se nesou v odvážném a sexy duchu, K. má na sobě extravagantní modely. Na titulní straně je v šatech od Gucci, jinak na ní můžeme vidět především modely Balenciagy - jak jistě víte, Kris je tváří jejich nové vůně Florabotanica. Můžeme zde vidět velkou zajímavost, která však zůstává poměrně nepovšimnuta - Kristen má na sobě ponožky a to je v normálním životě nikdy nenosí. Nejvíce bych asi vytkla líčení očí, které mi tam nesedí. Vlasy jsou upravené do typického účesu herečky. Ne, že by to bylo špatně, ale myslím, že jiné účesy by zdůraznili outfity lépe. Rozhovor je pak především o filmu On the Road, ale jsou zde i narážky na "nevěru" s Rupertem Snaderstem či vztah s Robem. Vše v celém článku...
Kristen Stewart svedla svět jako idol dospívajících, Bella Swan. Ale její proniknutí do dospělosti má od pohádky daleko. Christa D'Souza se setkává v mladou ženou zachycenou uprostřed velmi veřejného skandálu.

Začalo to docela přímočaře. Chystala jsem se do LA, abych s jednou z největších hvězd na světě udělala rozhovor o jejím nadcházejícím filmu. Ve 21 letech byla Kristen Stewart uvedena časopisem Forbes, jako nejlépe placená herečka v Hollywoodu, především díky bohatství kvůli Twilight, upíří senzaci ve které hraje panenského idola Bellu Swan. Sláva Kristen Stewart byla pro Kate Middleton jen sekundová zkušenost, ale z hlediska veřejného zájmu, zájem vyvolali hlavně její fascinující vztah s hereckým kolegou Robertem Pattinsonem, ve světě kde jsou - a nejsou, se táhl roky.

Celý trailer a promo fotka k BD 2

12. září 2012 v 16:30 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
Na MTV Video Music Awards byla odvysíláma definitivní, plná verze traileru k filmu The Twilight Saga: Breaking Dawn part 2. Můžeme zde vidět několik nových scén a vypadá to, že v závěrečné, (která byla ve snímku pozměněna) nás čeká battle Volturi vs. ostatní upíři ;D. V celém článku najdete jeho překlad, za který děkuji Katie*.
Dále máme k dispozici jednu z promo fotek, v plné velikosti, bohužel s tagem.

Edward: Měl jsem špatný zlozvyk tě podcěňovat. Myslel jsem si, že všechny překážky, kterým jsi musela čelit, nepřekonáš. Ale zvládlas to.
Jacob: Nečekal jsem, že budeš vypadat tolik jako...ty.
Bella: Můj čas jako člověk skončil, ale nikdy dřív jsem se necítila víc naživu. Myslela jsem si, že budeme navěky v bezpečí, ale věčnost není tak dlouhá, jak jsem doufala.
Irina: Musím nahlásit zločin. Cullenovi udělali něco strašného.

Update #2

3. září 2012 v 14:20 | MiA |  Blog
Zdravíčko!
Tak (jak se) howareyouete? :D Myslím, že jste určitě nečekali, že vám napíšu již dva dny od prvního update, ale nějak mě to chytlo :D. No, ten první četl jen jeden člověk - a to Kwíílka, která mě i povzbudila, za což jí děkuji ;), celkem mi to pomohlo. Dnes byl den, kdy jsem byla poprvé žákem střední školy.
Fí! Ráno jsem vstala a po celé ráno si v duchu říkala, co právě dělám. Nevím proč :D. Takže jsem si oblíkla slimky a halenku, tu kterou má Morávková v reklamě na Activii :DDD, akorát v růžovooranžové - má zvláštní ostín :D. Vyžehlila jsem si vlasy - původně jsem si je na noc zapletla, ale nedopadlo to, takže žehlička šla na věc! ;D Pak jsem se paplala s líčením a vytvořila snad to nejlepší, jaké jsem kdy měla ;D Šla jsem na devět, půl hoďky před mě taťka vyzvedl a frčeli jsme. Když jsme dojeli, měla jsem tak stísněný pocit v žaludku, že jsem musela na záchod, kde si maturantky říkali, jak prvákům nezávidí ty kruté čtyři roky. Dobrá podpora, no :D. Pak jsem tedy vlezla do třídy - pocitů a toho všeho je tolik, že by to byl ten nejdelší článek. Jsou smíšené, zvláštní a divné :). Byla jsem překvapená, že lidi se většinou znají - alespoň jednoho, dva lidi. Z holky, co si sedla ke mně se ukázala ruska, která moc neumí česky. :DDD Celkově hódně lidí má zahraniční jména - Oxana, Maya, Anastázie, Marianna,...nevím, jestli to píšu dobře :D. Je tam hodně rusů a asiatů. Ale od školy mezinárodních vztahů se to asi dalo čekat. :P Takže zítra si sednu asi k někomu jinému. A do zadnější lavice, v té druhé jsem toho moc neviděla (jako lidí). :D Poměrně šok jsem prožila poté, co jsem se dozvěděla, že čtyři (!!!) lidi tam opakují ročník :O. Je nás tam hodně, asi kolem 30, pár osob chybí. Na zítřek jsem taky zvědavá, ale už jsem klidnější. Píšeme rozřazováky do ájiny, měla bych se si učit. Což asi nechám na večer, odpoledne mám sraz s mou spřízněnou duší ze základky. Volala mi celá zděšená, kam to vlezla, že tam mají lidi mastné vlasy, tygrované džíny a fake kabelky od Vuittona :D Prý chce vidět někoho normálního. No, nevím, zda si vybrala správně. ;P :DD Celkově se můžou dneska spřetrhat dráty u mojeho phonu. Jestli chcete,můžete zavolat taky. Dozvíte to samé, co tady :D. Takže tolik mé dojmy ke prvnímu dnu střední. O dalším vývoji budete informováni :)
Hodně štěstí nejen ve studiu ;))
MiA


Interview s Kristen pro Glamour US

2. září 2012 v 19:29 | MiA |  Photoshoots&Magazines
Dnes odpoledne jsem měla chuť něco přidat, ale pořád jsem nic nenacházela, tak jsem byla ráda, když jsem u Katie* našla tento rozhovor s Kris Stewart, ve kterém je řeč především o kosmetice či Florabotanice, pro říjnové americké vydání časopisu Glamour. Obvykle scany z magazínů, kde K-Stew není na obálce nepřidávám, ale když je ta možnost a chuť ;-)
loading

KSTEW NIKDY NEVYPADALA LÉPE
Z Twilight uličnice krásnou múzou Balenciagy?! Kristen Stewart nám řekla, jak dorostla do holčičích věcí.
GLAMOUR: Když nepracuješ, jaká je tvá obvyklá kosmetická rutina?
Kristen Stewart: Nepoužívám moc make-upu. Jsem spíše typ, co užívá řasenku a žádný podklad (pod líčení). Když se mi chce, udělám si mývalí oči černou tužkou. To je všechno.
→Více v celém článku

Kristen v říjnovém čísle Vogue UK

2. září 2012 v 10:00 | MiA |  Photoshoots&Magazines
V červenci Kris Stewart nafotila photoshoot pro britskou verzi časopisu Vogue. Dlouho se spekulovalo, kdy outtakes uvidíme, zvláště poté, co byla K-Stew společně s Nicolasem Ghesquierem ve speciálním čísle Vogue, k jeho 120. narozeninám.
Vypadá to, že jsme se této chvíle dočkali, na internet pronikla titulka říjnového čísla. Kristen má na ní oblečené zajímavé dílko od Gucci. Mě se poměrně fotka líbí, ale přijde mi, že má na ni zelenou kůži :D. No, uvidíme, jak vše bude vypadat v lepší kvalitě a s příchodem dalších outtakes :).
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku