Říjen 2012

Breaking Dawn 2: Videa, stilly,...

30. října 2012 v 20:30 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
Premiéra "epického finále" Twilight ságy se nám kvapem blíží, zbývá nějakých 17 dní a proto se nemůžeme divit, že jsme neustále zahrnováni nejrůznějšími klipy, TV spoty, fotkami apod. týkající se tohoto filmu.
Vše v celém článku.

Kristen - Florabotanica live chat

30. října 2012 v 19:40 | MiA |  Balenciaga Paris: Florabotanica
Na jedné webové stránce jste mohli v průběhu několika týdnů vkládat své otázky na Kristen a její spolupráci se značkou Balenciagy. Několik dotazů měla být vybráno (pokud byl zvolen váš, dostali jste svůj parfém Florabotanica) a Kris na ně měla 18. října v živém přenosu zodpovídat...a asi již víte, jak to dopadlo...Rozhovor byl velkým zklamáním, místo slibovaných 30 minut trval pouze 15 a otázky si byly velmi podobné. Párkrát musela herečka sama o něčem začít, aby nebylo trapné ticho. Situaci ale lehce vylepšil Kristenin dost povedený look a pěkně zvolené oblečení, jak jinak než od Balenciagy ;).
Screencaps v celém článku

Rob na ELLE's Women in Hollywood Gala

28. října 2012 v 12:12 | MiA |  Appearances
15. října proběhl 19. ročník cen, které vyhlašuje módní magazín ELLE. Robert Pattinson zde pronesl řeč Umě Thurman, se kterou si zahrál ve filmu Bel Ami.
Addbyxdf Adbmbdk5
Další fotky v celém článku

Robsten v Los Angeles (14.+15.10.12) ♥

16. října 2012 v 18:50 | MiA |  Candids
Měla jsme ohromnou radost, když jsem uviděla tyto fotky, protože byť je to delší dobu co média psali, že Rob Pattinson a Kristen Stewart jsou zase spolu po "letní aféře", tak onečně máme důkaz, že tomu tak je. No, myslím, že otázkou může být to, jestli se vůbec někdy rozešli..(to my nemůžeme vědět ;)). V neděli večer si s přáteli zašli do baru Ye Rustic. Na ET Tonight pak byla odvysílána ukázka (najdete) níže, ze které jsou pak i fotografie. A včera byl pár rovněž s kamarády spatřen v ulicích Los Angeles.
Každopádně myslím, že fanoušci (včetně mě), jsou snad poprvé za paps opravdu rádi, není totiž obvyklé, aby byli poslem dobrých zpráv.
ROBSTEN!!!!♥ ;D
Více v celém článku

Outtakes Kristen ze shootu pro Florabotanicu

16. října 2012 v 18:20 | MiA |  Balenciaga Paris: Florabotanica
Z photoshootu nafoceného na podporu parfému Florabotanica od Balenciagy bylo v nejrůznějších módních magazínech uveřejněno několik nových fotek, některé již máme samotné, jiné pořád coby scany :).
Acjnkpso
→CČ

Nový Robův photoshoot

16. října 2012 v 18:00 | MiA |  Photoshoots&Magazines
V červenci nafotil Robert Pattinson jednoduchý, avšak zdařilý photoshoot. Bohužel ale nevíme, kdo by fotografem a pro jaké účely vlastně vznikl.
Acsif7uv Adgisba0
Další krásné outtakes v celém článku

Kristen na koncertě Florence&the Machine (7.10.12)

16. října 2012 v 17:50 | MiA |  Candids
Kris si společně se svým tatínkem (myslím, že se jedná o toho muže v kloboučku ;D) a několika přáteli navštívila koncert kapely Flerence and the Machine v Los Angeles. Mě se od jmenované skupiny velmi líbí aktuální písen Spectrum (Say My Name), kterou určitě hráli a slyšet ji naživo musel být rozhodně zážitek ;)).
Ads1yguu
→CČ

Rob v New Yorku (5. - 8. října 2012)

16. října 2012 v 17:40 | MiA |  Candids
Robert Pattinson si udělal několikadenní výlet do New Yorku, ovšem ani zde neunikl paparazziům a fanouškům, kterým se ho podařilo vyfotit a to vždy s čepicí na hlavě, nutno ale říct, že mu slušela... ;)).
→CČ

Stilly, promo, a plakát pro UK Breaking Dawn 2

16. října 2012 v 17:17 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
Světová premiéra finále Twilight ságy je již na 30 dní, a proto se dá logicky předpokládat nárůstek novinek a informací. Tentokrát se objevil plakát pro Velkou Británii, což je vlastně upravená verze mezinárodního plakátu a také promo fotka použitá na něj. Dále několik nových stillů a to z Twilight : The Complete Film Archives a kartiček k filmu.
Více v celém článku

Soundrack k Breaking Dawn part 2

11. října 2012 v 18:40 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
Čím blíže je premiéra, tím je zveřejňováno více informací ohledně posledního dílu ságy Twilight, s názvem Breaking Dawn part 2. Už známe i názvy skladeb, které ve filmu zazní. Mnohá jména autorů známe již se spoluprácí z předchozích dílů, ale nejvíce nám řeknou asi Green Day, Ellie Goulding či Christna Perry. Já osobně jsem nejvíce zvědavá na písně právě zmiňovaných zpěvaček :)
1. Where I Come From - Passion Pit
2. Bittersweet - Ellie Goulding
3. The Forgotten - Green Day
4. Fire In The Water - Feist
5. Everything And Nothing - The Boom Circuits
6. The Antidote - St. Vincent
7. Speak Up - POP ETC
8. Heart of Stone - Iko
9. Cover Your Tracks - A Boy and His Kite
10. Ghosts - James Vincent McMorrow
11. All I've Ever Needed - Paul McDonald & Nikki Reed
12. New For You - Reeve Carney
13. A Thousand Years (Part Two) - Christina Perri
14. Plus Que Ma Prope Vie - Carter Burwell

Breaking Dawn 2: Stilly, banner a plakát

11. října 2012 v 18:30 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
Od minulého týdne, kdy na blogu přibyl poslední článek se vynořilo několik novinek o "epickém finále". Konkrétně se jedná o nový, klasický mezinárodní plakát, dva scany s Edwardem (Robem Pattinsonem) a Bellou (Kris Stewart), na kterých můžeme vidět nové fotky. Dále máme k vidění i banner, který se mi opravdu nelíbí, je totiž extrémě umělý a nepřirozený.
Co se týče plakátu pro Česko, máme možnost si jej zvolit, a to na známé české stránce Intoxicated, která patří mezi partnery filmu a úzce spolupracuje i s distrubutorem - Bontonfilmem. Máme možnost volit mezi tím, který najdete v tomto článku a mezi během do bitvy. Pro druhý jsem hlasovala já, a byla bych ráda, kdyby vy také, protože, je to přeci jen poslední díl, tak ať máme něco extra ;)).


Abrh60z4

Plakát a stilly Breaking Dawn part 2

4. října 2012 v 20:10 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 2
A je to tady...finále Twilight ságy se nezadržitelně blíží a při té příležitosti by publikován úplně POSLEDNÍ plakát této série, museli jsme si však na něj počkat, byl zveřejňován po kouskách, ale výsledek si myslím, stojí opravdu za to. Líbí se mi, že je takový jiný než ostatní k sáze - akční a jsou na něm i jiní než "trojice". :-)
Konce využívají i nejrůznější magazíny, které vydávají spoustu článků a v nich můžeme vidět úžasné nové stilly. Bohužel zatím ve většině v podobě scanů. Také se nemůžete dočkat listopadu? ;)♥
Adlqhq1b

Nový/starý still z BD part 1

4. října 2012 v 19:08 | MiA |  The Twilight Saga: Breaking Dawn part. 1
V publikaci od magazínu Entertaiment Weekly s názvem Twilight: The Complete Journey můžeme najít tuto fotku z líbánek páru Edwarda (Robert Pattinson) a Belly (Kristen Stewart). Jen mě mrzí, že jsme se jí dočkali až těď, protože...je naprosto úchvatná, a to hlavně díky Robovi, který je tady ták HOOOT! ;)* Vrhnout se na něj! ;D. Když jsme u toho označení hot, byl vyhlášen nejvíce přitažlivým mužem světa v časopise Glamour...Myslím, že ti, kdo pochybují by měli vidět tuto stillsku ;))*♥.

DVD Cosmopolis pro Francii a BTS still

4. října 2012 v 19:00 | MiA |  Cosmopolis
Ve Francii již vyšel na DVD film Cosmopolis za kterým stojí režisér David Croneberg a hlavní roli v něm stvárnil Robert Pattinson.
Na zadní straně jeho přebalu můžeme vidět novou promom fotku. Se zmiňovanou dvojcí rovněž vyšla fotka, pořízená při natáčení filmu. V celém článku najdete další fotce, caps a videa ohledně DVD.

Kristen na letišti v Paříži a LA (28. září 2012)

3. října 2012 v 20:30 | MiA |  Candids
Kris se v Paříži dlouho nezdržela, a po dvou dnech odlétola zpátky do Los Angeles. Na francouzském letišti ji příliš fotografů nezastihlo a navíc candids nejsou v dobré kvalitě, to si ale vykompenzovali v Kalifornii, kde se na ni "vrhli" ;)). Kris na sobě měla svůj typický outfit - mikinu, bílé tričko, slimky, sluneční brýle, prstýnek a náhrdelník od Roba a Conversky (btw, mám stejné ;PD). Ale jak se říká, v jednoduchosti je krása a tak jí to slušelo. Docela mě překvapilo, ře jsem na fotkách z auta zahlídla i jejího "starého" bodyguarda...že by pro ni pracoval i nadále, ale nelítal s ní? Možné to je... :))
Abbnlplj Admbfobt
→CČ

K-Stew na večeři Balenciagy v Paříži (27. září 2012)

3. října 2012 v 20:02 | MiA |  Appearances
27. září byl diář Kristen pořádně nabytý ;)). Navštívila módní přehlídku, obchod a později i večeři Balenciagy, která se konala v restauraci Le Fidelite. Na sobě měla opět outfit této značky a velmi jí to slušelo.
Byť jsou v tomto článku především Candid fotky, článek řadím do appearances jomojesuperlogikakterounikdonechápe ;DD. A to především, z toto důvodu, že jiné zkrátka nejsou - vlastně 2: jedna s fanynkou a druhý s Oliverem Zahnem (nevím, kdo to je, ale tu fotku zbožňuju ;D).

image host image host image host
→→→CČ

Kris v pařížském butiku Balenciagy (27. září 2012). září

3. října 2012 v 18:55 | MiA |  Candids
Ve stejný den jako módní přehlídku Balenciagy tedy 27. září , navštívila Kristen ve francouzské metropoli i obchod této značky.
Ablcbayq Abvppdgl
→CČ

Kristen na Balenciaga FS S/S 2013 v Paříži

3. října 2012 v 18:45 | MiA |  Appearances
Kristen Stewart se coby tvář parfému Balenciaga zúčastnila i módní přehlídky této značky v rámci Paris Fashion Week (Pařížký týden módy). Předváděny byly modely pro jaro a léto příštího roku. K-Stew vzorně francouskou značkuz reprezentovala a proto byla celá v jejím oblečení. Ti poroznější z vás si určitě všimli, že stejné kalhoty měla i na scanu pro kanadskou ELLE a bundičku již vlastní v černé a červené, rozšířila tuto mimisbírku o další kousek. Též mi přišlo, že má lehce ostříhané vlasy, na nichž můžeme vidět zbytku po suchém šamponu, který je Krisinim častým pomocníkem. Na přehlídce se setkala např. s kreativním ředitelem Balenciagy Nicolasem Ghesquiérem, šéfredaktorkou Vogue Annou Wintour či herečkou Salmou Hayek. Ačkoliv K., v rozhovorech uvedla, že ji prezentace bavila, na videích z ní můžeme, že spíše poposedávala, čechrala si vlasy a za modely se příliš neohlížela...No, třeba klamala tělem ;D.

Advvay0j

image host image host image host
Více v celém článku

Kristen na letišti Roissy v Paříži (26. září 2012)

3. října 2012 v 18:40 | MiA |  Candids
Paparazzi 26. září zastihli Kris Stewart na letišti v hlavním městě Francie, kde byla na Paris Fashion Week reprezentovat značku Balenciaga, která pořádala módní přehlídku a večeři. Pravděpodobně víte, že K-Stew je tváří jejich nového parfému Florabotanica. Tentokrát na sobě vyjímečně neměla oblečení (teď již pravděpodobně současného) přítele Roba Pattinsona, pouze prstýnek a náhrdelník od něj. Chybět ovšem nenohla její oblíbená mikina, jejíž záda zdobí obrázek jeptišek, dále typické slim džíny, sluneční brýle a sluchátka zapojená do iPhonu. Lehce neobvyklé je obutí - béžové boty od Vans. :-)
Adtqfgun Acoihxtd
Více v CČ