Update #3

17. listopadu 2012 v 16:16 | MiA |  Blog
Zdravím ty, kteří zůstali ;D.
( Pozn. Tučným je zvýrazněno to nejdůležitější pro nečtivce ;) A jejikož je to delší článek, vše je v celém)
Jak jste si nepochybně všimli, od začátku školního roku to tady moc nefunguje a po stejnou bodu jste v nevědomosti, proč tomu tak vlastně je. Tučným je zvýrazněno to nejdůležitější pro nečtivce ;)

Důvod je jednoduchý. Nemám k blogování absolutně chuť a příspěvky ze života Roba a Kristen, většinou tak měsíc staré přidávám postupně a jen proto, aby to tu nezamrzlo. Tudíž se ani nemohu divit affs, které téměř neobíhají, když já téměř neobíhám je, za což se omlouvám. Nevím, kam se to prázdninové nadšení a velké plány poděly. Zmizeli stejně jako základka (no, tu bohužel vidím z okna ;DD).
Nastává otázka, co dál.
→CČ←

Asi postupně budu doplňovat promo k Rozbřesku 2. Na něm jsem byla už ve středu a bylo to...nepopsatelné ;). Byť je to pár dní, mě to připadá jako několik měsíců. Celkově už z Twilight ságy a Robsten nejsem tak "hotová" :D, jako tomu bylo dříve. Neuvědomuju si, že je konec, páč u mě to začalo končit pár měsíců po Rozbřesku prvním. Končí tak jedna etapa mojeho života, které nebyla nejjednodušší a jsem ráda, že po tu dobu se mnou Twilight ságy byla, protože...všechno mělo větší smysl ;). Avšak nikdy z mého srdce nezmizí. To prostě nejde ;3.

Tudíž se vracím k otázce, co dále s blogem. Uvažuji o tom, že bych to pojala trochu volněji a zaměřila se na více věcí, které mě baví a přihazovala bych sem více z mého nudného života :D. Představte si to tak, že budu přidávat více zajímavostí ze světa celebrit, především mých oblíbených ale celkově, co mě zaujme. Vzhledem k tomu, že poměrně často dostávám zahraniční časopisy, občas bych mohla i něco přeložit. Nebo taky sem dát klipy svých oblíbených písniček s komentářem a překladem. Či nějak komentovat současnou fashion ;D.Takže něco jako celebrity/osobní blog. Ale byť zásadně nikdy nic neslibuji, tak udělám vyjímku a slíbím, že Rob a především Kristen z tohoto blogu zcela nezmizí, alespoň prozatím. Co říkáte mému návrhu? Myslím, že mě by to docela bavilo, ale nevím, jak vás. Protože návštěvníci jsou to hlavní. Taky se bojím, kdyby to byl "mišmaš" aby to neztratilo úroveň. Pokud by jste souhlasili, můžeme v lednu zahájit zkušební provoz, do konce roku to zkusím přežít se současným tématem.

Dále, co se týče affs, přemýšlím, že bych udělala zápis, ale pojmu to spíš jako "Favourite sites". Prostě blogy, které třeba nemám v SB ale přesto na ně chodím. Takže ze současných affs budete možnost se do nich zapsat, já se rozhodnu, zda si vás do nich přidám + přihodím další svoje oblíbené ;).

Svým životem, který vás stejně nezajímá vás budu zatěžovat někdy příště. ;D Jen doufám, že jste dočetli dokonce, je to docela důležitý článek...


Loučím se s vámi kouskem rozhovoru, který mě totálně dostal. Slova pronesl herec Taylor Kitsch. Kéž by si tohle uvědomovali VŠICHNI muži :).

Užijte si dnešní sváteční sobotu.

Vaše MiA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angie.→aff♥ Angie.→aff♥ | Web | 17. listopadu 2012 v 19:00 | Reagovat

Upřímně si myslím, že by to mohlo být super, kdybys sem dávala víc věcí, který máš ráda, nejen Robsten, určitě bych sem i nadále chodila :) a pokud by tě to tak víc bavilo, tak do toho určitě jdu :)

2 denisete denisete | Web | 17. listopadu 2012 v 20:30 | Reagovat

Klidně přidávej více věcí ze života, tyhle blogy o autorkách jsou stejně nejlepší:D

3 Ňufí Ňufí | 16. března 2016 v 22:02 | Reagovat

Skvělý blog! Určitě v budoucnu pokračuj na něčem podobném. Bylo by skvělé, kdybys přidávala i články ze svého života a o sobě. Miluju tvoje psaní!

4 HollyCic HollyCic | E-mail | 5. září 2017 v 18:47 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

5 Online Lenders Online Lenders | E-mail | Web | 11. října 2018 v 1:55 | Reagovat

bad credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">bad credit loans guaranteed approval</a> poor credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>usda loans</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.