Prosinec 2012

Kristen z NY premiéry OTR pro Refinery 29

26. prosince 2012 v 12:26 | MiA
Možná jste tento kratší rozhovor s Kristen již četli, ale toto je můj překlad i s jakýmsi pokusem o koláž, takže alespoň to uvidíte z jiné překladatelské stránky. I když moje překlady...ehm;DD

Rozhovor s Kristen z newyorské premiéry On the Road s Refinery 29
Byl to těžký rok až do poslední chvíle, bez posledních pár odrazů, pro nejdiskutovanější mladou herečku, Kristen Stewart. Naštěstí jsme ji dostihli na IFC Films/Sundance Selects premiéře On the Road, filmové adaptaci novely románu Jacka Kerouacka.
Ačkoli naším hlavním záměrem mohlo nebo také nemuselo být si prohlédnout zblízka její šaty. Diskutovali jsme s ní na téma oblíbených scén, užívání si sprchování a další.
A také jsme si myslíme, že po roce veřejných vzestupů a pádů jí může tato umělecká adaptace poskytnout perfektní přechod do roku 2013.

Seznam oblíbených stránek

25. prosince 2012 v 12:25 | MiA |  Blog

Ahoj. Vím, že to teď na blogu není zrovna v dobrém stavu a většina affs sem nechodí (popravdě řečeno se jim ani nedivím) a proto jsem se rozhodla udělat něco jako seznam spřátelených blogů akorát trochu jiným způsobem. Bude to prostě list na kterém budou blogy (popř. webovky) na které chodím ráda.

Takže pokud i vy máte rádi ten můj, tak se zapište a já si vás určitě do seznamu přidám. To se týká především "starých známých" ale nováčci to také mohou zkusit ;). Pokud si vás do seznamu nedám, neberte si to prosím nějak špatně. Je to o tom, zda mne ta stránka oslovila hodně či o trochu méně. A mám i mnoho "oblíbenců", které sice v affiliates nemám, ale na seznamu se mohou vyskytnout i bez zápisu.

Jak často sem budete chodit, je to na vás, ale pokud se zapíšete, tak by se asi dalo čekat, že sem tak 2x týdně zavítáte. Já na ty vaše chodím třeba vždy, když jsem na netbooku, byť vždy nekomentuji. Zkrátka okouknout co nového.;)

Pokud jste četli (byť jen to tučné) v tomto a tomhle updatu, víte, že chci blog pozměnit, tak se k tomu můžete vyjádřit.

Merry Christmas

24. prosince 2012 v 13:00 | MiA |  Blog
Byť se zde na blogu moc nobjevuji, tak jsem zde přišla vám, návštěvníkům a affs, popřát krásné vánoční svátky plné pohody, splněných přání, dobrého jídla (to je potřeba ;D) a ať si je užijete v kruhu těch, které máte nejraději. Do nového roku hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěšnosti. Vykročte tou správnou nohou. ;)

Co se týče blogu, tak zde plánuji udělat po Novém roce pár změn, ale nebojte, vše se včas dozvíte.
Na dva následující dny jsem si pro vás připravila takové menší specialitky. :)

Užívejte jedmagičtějšího svátku v roce.
MiA


Update #4

2. prosince 2012 v 18:40 | MiA |  Blog

Příjemný adventní čas! ;)

Minulé update si přečetli bohužel asi jen 2 lidi, chápu, že jeho délka vás asi odrazuje, ale byla bych opravdu ráda, kdyby jste si ho přečetli, stačí jen to tučné a vyjádřili se k tomu. Předem děkuji. Tohle jsem zase dlouho odkládala, mám ho napsané delší dobu, tak jsem ho nestihla dopsat a kdesi cosi, takže je tu až teď. ;)

Jako první bych začala asi dobrou zprávou, kdesi jsem se dočetla, že Kristen by měla hrát v připravovaném pokračování Sněhurky a Lovce, přičemž Sanders bude nahrazen. Udělalo mi to radost, protože tvůrci konečně dostali rozum ;). A asi jste také četli o tom, že je těhotná, čemuž bych nevěřila, protože tato zpráva se objevuje pravidelně min. jednou ročně ;D.

CČ→